Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Dwa lata temu widziałem parawany na pusciutenkiej kilkukilometrowej plaży , to był czad Wink
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
Chociaż muszę przyznać że byłem przed chwilą na zakupach i w porównaniu do tego co było dziesięć dni temu to faktycznie Polski słychać co krok. Za dwa dni będzie o cztery osoby mniej. Ja niestety już wracam z moją rodzinką. Pzdr

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
To prawda, jadac tutaj nie przypuszczalem ze to bedzie tak zatloczone miasteczko, zanim tu dotarlismy nocowalismy na Irakli (camping) cos wspanialego jesli chodzi o plaze,ilosc ludzi,umiejscowienie.
W Primorsku nie da sie odpoczac przynajmniej dla takich jak ja. Plaze zatloczone na maksa ale co tu duzo mowic - pogoda piekana, temperatura wody idealna, sa fale ktore dzieciaka daja duzo frajdy, zapach podobny jak nad polskim morzem i pyszne jedzenie.
Lambrino - trzyma poziom, nasza pierwsza kawarma
rodopskie speciality - mega pyszna saczi, koniecznie!!!
delfin- sirene czyli ser zapiekany na różne sposoby tez dobre

Wyspa muszelkowa - to zadna wyspa i zadna wyjatkowosc - mozna sobie darowac strate kasy i po prostu przeplynac sie statkiem
Piwa - wszystkie probuje - szumesko, zagorka,kamienica itd. w zasadzie nie roznia sie smakiem i wszystkie przypominaja typowe koncernowe produkty ae na plazy sa niezbedne
Odpowiedz
A są w tym roku w Primorsku w sprzedaży piwa owocowe Kamenitza Fresh (owoce leśne/grejfrut/jabłko). W ubiegłym roku w Białej były niedostępne - w Obzorze w jednym miejscu w sklepie widziałam
Odpowiedz
są owocowe, przeróżne - nie próbowałem, nie przepadam ale może się skusze Smile nie jestem pewien tylko czy to wlasnie kamienica
Odpowiedz
Teresa wielkie dzięki za piękne fotki Smile
Odpowiedz
egon ?!
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Niebo dziś trochę pokryte chmurami,ale ludzie już idą na plażę
Odpowiedz
(28-07-2017,07:19:07)teresa napisał(a): ... ale ludzie już idą na plażę
ja w tym roku, żeby dużo dnia nie tracić nastawiałem sobie takie lekkie przebudzenie na 9.50. Angel
tyle oftopika, miłej zabawy
Odpowiedz
Jak tam komary w Primorsku, są jeszcze?
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10;
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 14;20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21.
MNE 23
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,896 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości