Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Ja ze swojej strony polecam Mexana Rubin. Pyszne jedzenie, super atmosfera, świetna muzyka na żywo i nie tylko. W tym roku to zdecydowanie nasz numer 1
Link do profilu na FB
https://m.facebook.com/pages/Механа-Rubin/412442102198121
Odpowiedz
TomekT Auto mamy swoje na miejscu więc wypożyczanie mija się z celem. Co roku jeździmy do Nesseberu autem i w tym roku postanowiliśmy pojechać na pełnym luzie, bez szarpania się z miejscami parkingowymi, bez patrzenia czy można wypić piwo czy nie, i kto będzie kierował spowrotem ?. Ostatecznie okazało się że jedziemy we dwójkę więc śmigamy jutro autobusem do Burgas i potem do Nesseberu.
Odpowiedz
Za parę dni ponownie znajdę się w Primorsku. Cieszę się, bo lubię spędzać tam początek września i drugą połowę czerwca też. We wrześniu woda cieplutka, słońce nie praży a grzeje no nie ma już tłumów na Chinese str.  Cool . W czerwcu jest piękna zieleń, upojny zapach kwitnących lip i czyste plaże. Polecam te terminy tym dla których celem wyjazdu nie jest wyłącznie uganianie się po knajpach etc.  Smile

PS. Parę lat temu pomieszkiwałem w Primorsku w zimie (listopad - luty) i nigdy więcej!!! Pomimo, że temperatura wynosiła parę stopni powyżej zera to marzłem straszliwie, a w Polsce to i -20 jest mi niestraszne.
Odpowiedz
Piszesz o upojnym zapachu lip. W poprzednim roku kupiliśmy w Obzorze herbatke z lipy- smak i zapach po zaparzeniu rewelacyjny, niepowtarzalny poprostu fantastyczny. Ale co dobre szybko się kończy. Też bedziemy wypoczywać od 16.09 września w Primorsku 2 tygodnie [emoji3]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Jakbedziecie w Primorsko to koniecznie do naszej ulubionej rybnej! Birarija Hlado na Hirij i Metodij. Lezy po prawej jak sie idzie w strone Oasis, za Lefteri. Zawsze swieza ryba i dobrze doradza.
Odpowiedz
(27-08-2018,11:23:10)primma napisał(a): Jakbedziecie w Primorsko to koniecznie do naszej ulubionej rybnej! Birarija Hlado na Hirij i Metodij. Lezy po prawej jak sie idzie w strone Oasis, za Lefteri. Zawsze swieza ryba i dobrze doradza.

Dzieki za info- skorzystamy Smile
Odpowiedz
(26-07-2018,22:44:45)lubelak napisał(a): Niestety są komary. Małe upierdliwe i gryzące.
Pytanie do znających temat, gdzie znajdę w P. Bankomat wypłacający w euro?
Nie sądzę żebyś gdziekolwiek w Bułgarii znalazł taki bankomat.
Odpowiedz
W 2022 roku- wszędzieSmile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Czy na plażach w Primorsku są toalety/toitoi? Pytam bo w Polsce trudno o takie luksusy Smile
Odpowiedz
W Primorsku też. Przy plaży północnej w krzaki na wydmach chodzą
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,896 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości