Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Na iglika. Romari agencja.
Odpowiedz
Dzięki. Jutro będę szukał
Odpowiedz
Kilka dni temu otworzyli Polską restaurację przy wejściu na promenadę, z drugiej strony portu. Niestety nie polecam tego miejsca, ponieważ jest bardzo nie dobre jedzenie, i dopisują do rachunków, trzeba sprawdzać, nam także nie podali jednego dania. Na pytanie czy są pierogi pani odpowiedziała że nie ma a kilka minut później przyszli inni ludzie i oni już dostali pierogi ale u innej kelnerki. Poza tym brudno. Nie polecam tej restauracji. Z czystym sumieniem polecam restaurację Lambrini czysto bardzo dobre jedzenie i obsługa bardzo miła, a ceny także przystępne.
Odpowiedz
Dzień dobry Smile Wielka szkoda, że nie znalazłam tego forum w ubiegłym roku, ale nic straconego, bo już za 3 tygodnie wakacje. A jak wakacje, to Primorsko Smile Pierwszy raz w szczycie sezonu. Jedziemy z noclegiem w Serbii.
Na pewno skorzystam z porad gastronomicznych. W ubiegłym roku ledwo co liznęliśmy bułgarskiej kuchni. Oczywiście znamy Tiki i serbskiego grilla. Poszukam tych rybnych knajpek Smile Ale mam pytanie - plaża północna, jak wiadomo rządzi się swoimi prawami i czasem wieje mocniej, a ratownicy gwiżdżą. No mam trochę obawy wtedy, aby pozwolić na kąpiel nastolatkowi, gdy sama nie chcę się akurat moczyć. Czy w takim razie na plaży południowej znajdzie się miejsce , gdzie można się wykąpać a nie brodzić zaledwie po kolana? Może jeszcze jakaś miejscówka. Zatrzymujemy się u Mario w MMComplex.
Odpowiedz
Мorze to nie basen!
Zawsze znajdziesz kawalek tylko dla siebie, na poludniowej plaży masz większa szansa.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Koło MM Complex jeździ kolejka do Kiten[emoji12]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ja polecam północną plażę, zwłaszcza kawałek w stronę Perły, w okolicy plaży dla naturystów. Zawsze znajdziesz kawałek dla siebie. A ratownicy po prostu wypełniają solidnie swoje obowiązki. Jeśli będzie czerwona flaga, nie wchodzisz do wody poza miejscami dobrze strzeżonymi, jest tam wielu ratowników. W wodzie zawsze trzeba uważać, niekiedy morze wygląda na spokojne ale jest czerwona flaga. Ufaj ratownikom, oni bez sensu nie wywieszają czerwonej. Jak będzie żółta, żadnych materacy w wodzie. Życzę dobrego wypoczynku i dużo zielonej flagi, bo woda jest kapitalna.
P.S. Do Kiten nie musisz jeździć na plażę, w Primorsku jest lepsza i dłuższa.
Odpowiedz
No właśnie, północna wydaje się atrakcyjniejsza Smile Nawet ten klejący się wszędzie piasek nie przeszkadza. A bezpieczeństwo przede wszystkim!.
A może ktoś z doświadczenia/statystycznie podpowie jakich warunków się w sierpniu spodziewać?
Odpowiedz
My najczęściej jeździmy do Primorska po 15. sierpnia, pogoda jest stabilna, nie jest już tak upalnie jak w lipcu. Woda ciepła, ludzi mniej. Zawsze mieliśmy dobrą pogodę, czasami popadało, ale to chwila i jest już z powrotem słońce. Nie wylegujemy się na plaży, wolimy pójść 2 razy i być cały czas w wodzie. Dużo chodzimy, polecam Ci wieczorne, szybkie "spacery" po promenadzie. Owoców dużo, w knajpkach mniejszy ruch. Już nie mogę się doczekać...
Odpowiedz
Oj tak! My będziemy od 11 sierpnia. Już mnie ciszy ten mniejszy tłok. Spacer promenadą obowiązkowy po bułgarskiej obiado-kolacji, hahaha.
Może się przetniemy na jakimś spacerku Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,897 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości