Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Dotarliśmy. Primorsko przywitało nas pogodą jak drut - pełna patelnia, z lekkim, przyjemnym wiatrem. Pierwszego wieczoru odwiedziliśmy Pijaną Mewę - nowo otwarta polska knajpa. Przyzwoicie ale bez szału. Na dzisiaj plażing jako taki zakończony, krótki odpoczynek i pójdziemy coś, gdzieś zjeść.
PS.
Muszę ogarnąć pomniejszanie foto, ale nie wiem jak....
Odpowiedz
Edyta najprościej wstawiać przez Tapatalka.
Odpowiedz
Po dzisiejszym sztormie uważajcie na zmienione dno. Do morza poszły tony piachu. A jutro ma być powtórka z rozrywki ?
2016 Bg /2018 Bg /2019 Bg / 2021 Niemcy-Liechtenstein-Austria-Szwajcaria-Francja-Andora-Hiszpania 2022 Bg 2023 Srb-Macedonia-Grecja-Bułgaria 2024 Srb-Czarnogóra
Odpowiedz
Edyta masz tutaj moje instrukcje:
(04-02-2017,01:57:51)myszabe napisał(a): Mój sposób na publikowanie zdjęć na forum:

Jeśli chcesz wstawić zdjęcia, to najłatwiej idzie przez stronę http://zmniejszacz.pl/
- Wybierz pliki - wrzucasz tam swoje wybrane zdjęcia
- po prawej stronie masz znak wodny, odhaczasz go lub w miejsce: zmniejszacz.pl, wpisujesz co chcesz - coś co pojawi się na każdym Twoim przetworzonym zdjęciu.
- Wciskasz wykonaj,
- Pod każdym zdjęciem masz adres linku, więc kopiujesz poszczególne adresy
- W Twoim poście na forum trzecia ikona w prawo licząc od ikony wyboru kolorów służy do wstawiania zdjęć.
- Tam wklejasz link zdjęcia i gotowe.
- Zawsze przed odpowiedzią zrób sobie podgląd i wówczas zobaczysz czy się udało.

Powodzenia

(11-04-2017,00:00:20)myszabe napisał(a): Na prośbę egon tym razem wrzucam mój sposób - taki krok po kroku - na wklejanie zdjęć przez Tapatalka.
Myślę, że w pierwszej kolejności trzeba oswoić się z samym czytaniem forum przez tą aplikację.
Instruktarz dotyczy oczywiście publikacji zdjęć zrobionych telefonem Smile
W telefonie uruchamiam tapatalka, a następnie loguję się (ja pierwsze logowanie robiłam w komputerze i konto mam powiązane z fb)
Wybieram forum (z tego co pamiętam to pierwszy raz także robiłam to w komputerze na stronie tapatalk.com)
Wracam więc do aplikacji mobilnej:
przesuwając się w prawo mam zakładki:
Strona główna/Fora/Czat/Nowe posty/Nieprzeczytane/Subskrybowane/Wątki w których pisałeś
Ja wybieram ostatnią zakładkę - np. wyskakuje mi tutaj moja relacja, czy np. Dzień dobry
Naciskam wybrany wątek, w którym chce aktualnie coś opublikować, w tym zdjęcie
Na dole świeci się polecenie "Napisz odpowiedź" ...W tym miejscu wpisuję tekst postu, a następnie przechodzę do wklejenia zdjęcia:
Po lewej stronie tej listwy jest znak +, który należy nacisnąć.
Wówczas włączają się piktogramy Smile Smile
aparatu - wówczas włączy nam się aparat i dodamy świeżo zrobione zdjęcie
pocztówki z górami - wówczas dodajemy zdjęcia z własnego albumu w telefonie
spinacz - wówczas dorzucimy załącznik? (nie wiem, nie próbowałam)
znak do wstawiania linków - tego także nie stosuję.
Po wyborze "pocztówki z górami" aplikacja pyta mnie jakiej jakości ma być moje zdjęcie - ja wybieram średnią.
Na koniec naciskam polecenie wyślij. I gotowe....
Zaznaczam, że to mój własny sposób, może ktoś z Was ma prostszy. Często dłuższe posty pisze normalnie w lapku, a dopiero zdjęcie wrzucam przez tapatalka.
Nie mam jednak pewności, czy każdy model telefonu dokładnie takie rozwiązania stosuje - nie mniej jednak wskazówki powinny być wystarczające. Powodzenia Smile
Odpowiedz
Pomóżcie, bo mnie moja wycieczka dręczy Smile mamy szanse z lądu zobaczyć delfiny? Gdzie i kiedy najlepiej?
Odpowiedz
Dar.iva chodziła nieraz na plażę północną o 6:00 rano i widziała. Ja widziałam podczas krótkiego rejsu Big brotherem do Kiten i to w okolicach 15:00. Może spróbuj to będziesz miała dwie atrakcje w jednym. BB stoi w porcie i tam się wszystkiego dowiesz - chłopak corocznie rozdaje tam ulotki.
Odpowiedz
myszabe, dzięki Smile na rejs już nie znajdziemy czasu, jutro ostatni dzień pobytu Sad
Odpowiedz
Jak szybko przekeciało. Uważajcie na siebie w drodze powrotnej - przepisowo i bezpiecznie wracajcie, a podróż autem nie będzie taka straszna Smile Bilety na next year są już w sprzedaży po 615 zł na osobę, ale tylko z bagażem podręcznym. Pozdraeiam
Odpowiedz
Bardzo szybko Sad niestety. Tym razem wracamy przez Serbię, z noclegiem w Nowym Sadzie. Obserwacje kamerek pokazują, że najgorsze co może nas spotkać to ok.1godz.oczekiwania na przejściu Roszke-Horogos.
W Nowym Sadzie za 40euro wynajęty przez booking apartament z prywatnym garażem.

Nasz urlop można podsumować w 3 słowach - plażing, spacery ( codziennie +/-10.000kroków) i żarełko ( codziennie w innym miejscu). Moja relacja wkrótce Smile
Odpowiedz
Mysmy widzieli z Big Brothera, rannym rejsem.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,896 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości