Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
No super ta woda!!
Jak ja bym tam w Primorsko chciala byc!!
Odpowiedz
Jesienne Primorsko plus fantastycznie pasujący podkład muzyczny.
https://www.youtube.com/watch?v=bHpBRLPN2MU
Odpowiedz
Ktoś się wybiera w czerwcu do Primorska ? W tym roku wyjątkowo planuję urlop czerwcowy ( wcześniej standardem był koniec lipca / początek sierpnia - tłuuumy ludzi ). Chcę sprawdzić jak Primorsko wygląda przed tym szczytem.
Primorsko [2022/2021/2020/2018/2016/2015/2008]
Odpowiedz
Proponuję przeczytać moje posty z relacji z podróży w wątku pt.:
 Primorsko, czerwiec 2019.
Czerwiec jest dla mnie idealnym miesiącem na Primorsko, nie ma jeszcze takiego tłoku na plaży, woda już ciepła, itp. 
A w tym roku będę trzeci raz z rzędu w tym miesiącu w Bułgarii.
Odpowiedz
(13-01-2020,14:19:28)marecki napisał(a): Ktoś się wybiera w czerwcu do Primorska ? W tym roku wyjątkowo planuję urlop czerwcowy ( wcześniej standardem był koniec lipca / początek sierpnia - tłuuumy ludzi ). Chcę sprawdzić jak Primorsko wygląda przed tym szczytem.

Ja będę w Primorsku od 21.06 do 28.06. Podobnie poprzednie pobyty w Bułgarii na przełomie lipca/sierpnia, pierwszy raz w czerwcu Smile
Odpowiedz
W Primorsku bylismy 09-23.06.2015r-swobodnie mozna bylo spacerowac po miejscowosci, promenadzie nadmorskiej i  plazy. Wypoczywajacych wiecej niz we wrzesniu. Na plazach i w restauracjach wieczorowa pora wiecej wypoczywajcych w weekendy( Bulgarzy przyjezdzaja na odpoczynek). Pod koniec naszego pobytu coraz wiecej osob przyjezdzalo na upragniony urlop.
Odpowiedz
No to super, że nie ma takich tłumów. Bo ostatnim razem jak byłem to ciężko było o wolne stoliki w ulubionych restauracjach. Wstępnie szukam biletów Wizz na 17-28 czerwca. Ciekawe które w tym roku restauracje będą na topie.
Primorsko [2022/2021/2020/2018/2016/2015/2008]
Odpowiedz
Moi znajomi byli dwa lata temu w tym czasie w Primorsku i byli bardzo zadowoleni. Knajpy czynne i puste... udało im się nawet obejrzeć w knajpie mecz piłki nożnej polskiej drużyny, więc Polaków musiało być dość sporo.
Odpowiedz
Witam wszystkich. Po 10 letniej nieobecności znów wybieram się do Primorska. Tym razem z dzieciakami. Dlatego proszę napiszcie mi jakie są obecnie atrakcje dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat? Czytałem o aquaparku, ale czy warto się tam wybrać? Która plaża będzie lepsza dla dzieci? Czy w lipcu można się spodziewać jakichś atrakcji na plaży? Woda i piasek raczej nie zapewnią całodobowej atrakcji dla dzieci, dlatego szukam czegoś co je zajmie. A może inną miejscowość polecacie, gdzie jakieś dmuchane atrakcje, czy zjeżdżalnie są na publicznych plażach?
Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
(18-01-2020,19:21:56)użytkownik_forum napisał(a): Witam wszystkich. Po 10 letniej nieobecności znów wybieram się do Primorska. Tym razem z dzieciakami. Dlatego proszę napiszcie mi jakie są obecnie atrakcje dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat? Czytałem o aquaparku, ale czy warto się tam wybrać? Która plaża będzie lepsza dla dzieci? Czy w lipcu można się spodziewać jakichś atrakcji na plaży? Woda i piasek raczej nie zapewnią całodobowej atrakcji dla dzieci, dlatego szukam czegoś co je zajmie. A może inną miejscowość polecacie, gdzie jakieś dmuchane atrakcje, czy zjeżdżalnie są na publicznych plażach?
Z góry dziękuję za pomoc.

Plaża północna jest dla starszych dzieci bo są lepsze fale, plaża południowa ma długie zejście, jest płytsza i są mniejsze fale. Ja nigdy nie umiem się zdecydować która jest lepsza i chodzimy raz na południową a raz na północną w zależności od tego co chcemy robić. Na plaży południowej jest jedna zjeżdżalnia ( kiedyś płaciło się 1lv za 1 zjazd, dawno tam nie byłem ), na tej plaży pograsz też w siatkę, bo jest sporo miejsca

Aquapark - warto, ale zawsze po godzinie 14 - bo cena jest mniejsza ( nigdy bym cały dzień nie wytrzymał w aquaparku i większość turystów tak robi )

Poczytaj relacje z pobytu na forum, lub bloga myszawtrasie bo jest sporo informacji
Primorsko [2022/2021/2020/2018/2016/2015/2008]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,897 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości