Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Ja mam glupie pytanie - czy da sie w Primorsko kupic maseczki na twarz?
Odpowiedz
(08-07-2020,21:35:14)primma napisał(a): Ja mam glupie pytanie - czy da sie w Primorsko kupic maseczki na twarz?
Moze w aptece -tak mysle.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
W Biedronce promocja 10 masek 10zl. Kupiłem na wyjazd

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
Super! Dziekuje za info. Trzeba sie bedzie w to zaopatrzec...
Odpowiedz
A pro po ceny maseczki. Na początku grudnia jak zachorował mój tata , kupiłem na allegro 50 sztuk za 5zl i ktoś jeszcze zarobił Wink

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
(08-07-2020,22:26:31)primma napisał(a): Super! Dziekuje za info. Trzeba sie bedzie w to zaopatrzec...
Myslalam, ze chcesz kupic maseczki w Primorsku, dlatego napisalam o aptece.
Te co poleca Tomek tez kupilam w Biedronce. Moj Jacek mowi ze dobrze sie w nich chodzi, dobrze sie oddycha i sa lekkie.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ja jeszcze nigdy nie mialam czegos takiego na twarzy... to bedzie interesujace.
W Primirsko chce kupic ale tez zajrze do Biedronki.
Jeszczr raz wam dziekuje.
Aaaa, taka zwykla maseczka jak sie kupuje z Chin to kosztuje 0,4€, za sztuke
Odpowiedz
Wczoraj mielismy okazje zobaczyc jak wyglada poranek w Primorsku idac do baniczarni po burek na wyjazd.
Duzo sprzatajacych na ulicach. Przy Obszcinie caly plac polany woda, dezynfekatem i szorowany szczotkami.
Odpowiedz
(08-07-2020,23:57:17)primma napisał(a): Ja jeszcze nigdy nie mialam czegos takiego na twarzy...  to bedzie interesujace.
W Primirsko chce kupic ale tez zajrze do Biedronki.
Jeszczr raz wam dziekuje.
Aaaa, taka zwykla maseczka jak sie kupuje z Chin to kosztuje 0,4€, za sztuke

Ja tuż przed wyjazdem do BG kupowałam w Rossmanie - 29,90 za 30 szt. Kupowałam też te w Biedronce, ale odrywały się gumki, te Rossmanowe mają wygodniejsze gumki. Ale jakie by nie były, w sklepie w BG pot spływa mi po twarzy.
Odpowiedz
@ew-cia maz chodzil w maseczkach Biedronkowych co TomekT polecal - nie bylo zadnego problemu z gumkami. Moze jakosc sie poprawila.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,897 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości