Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Macie może sprawdzone miejsca, gdzie można zaopatrzyć się w domową rakiję ?
Odpowiedz
Dawniej domową rakiję można było kupić na straganach z owocami, od kilku lat już niestety nie ma. Jeśli kogoś znasz to możesz spytać. Ja miałem doskonałe źródełko domasznej na ulicy Iglika, ale to też przeszłość. Od dwóch lat jeżdżę po rakiję do Sozopola, okolice Lidla, za stacją benzynową Tony Oil u pana Savko. Polecam, ma winogronową, gruszkową, morelową i figową (jak się trafi).
Odpowiedz
Czy ktoś, kto był w tym roku może napisać, gdzie lub ewentualnie czy są jakieś knajpy, gdzie można na spokojnie obejrzeć mecze? Bynajmniej nie chodzi o polską ligęSmile
2016 Bg /2018 Bg /2019 Bg / 2021 Niemcy/Liechtenstein/Austria/Szwajcaria/Francja/Andora/Hiszpania / 2022 Bg / 2023 Gr
Odpowiedz
PRAWIE wszędzie można obejrzeć, są duże plazmi. A jak niema mecz, to trzeba poprosić że by zmienili kanal. Naj częsciej to w przyhotelowej sie dzialo. W niedziele dzwonilem do znajomego co jest szefem w hotelu Festa Panorama, to mówil że goscie z Polski oglądaja siatkówki Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Dzieki, będe szukałSmile
2016 Bg /2018 Bg /2019 Bg / 2021 Niemcy/Liechtenstein/Austria/Szwajcaria/Francja/Andora/Hiszpania / 2022 Bg / 2023 Gr
Odpowiedz
Przejeżdżając przez Primorsk widziałem, ze wszystkie miejsca postojowe mają wymalowane, ze podlegają opłacie. Jak się opłaca postój? Trzeba szukać parkingowych? Nie zauważyłem parkometrów.
Odpowiedz