Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obzor / Обзор
(31-07-2015,22:03:54)myszabe napisał(a): No mierzej dzięki... Jesteś na dobrej drodze..coraz lepiej Smile
Może uda Ci się sprawdzić ten Drashev i Zeleiaty Rai, do których dawałam linki i wysłać mi jakieś ich obecne fotki.
W Obzorze z basenami przy hotelu trochę ciężko.
Ten Drashev jest trochę daleko od plaży (od morza też pod górkę)  i "za" przelotową drogą.
Ten drugi może być interesujący (ale jest na wysokości Nowego Obzor, czyli hotelowiska), do plaży chyba nie tak daleko i po w miare płaskim tylko trza by się wbić koło hoteli z prywatnym parasolem. Do centrum Obzor ok. 1 km. na cuś smaczniejszego.
Odpowiedz
Dzięki Igi123...O takie opinie mi chodziło. Jak coś mi namierzysz innego z basenem i w dobrej okolicy to daj znać. Jeszcze raz dziękuję.
Odpowiedz
Plaża w Obzor dobita ludzmi, ciężko się rozłożyć.
Odpowiedz
Koło Bissera (zamku) też ? :/
Mam nadzieję, że się rozluźni po 16-tym Smile
Marcin
Odpowiedz
(05-08-2015,15:23:14)bzyq_74 napisał(a): Koło Bissera (zamku) też ? :/
Mam nadzieję, że się rozluźni po 16-tym Smile

Ja też mam taką nadzieję, dlatego wybierałem ten hotel, kiedyś na prawo od zamku w szczycie sezonu było pusto, najwyżej trzeba będzie przejść kawałek dalej.


Mam jeszcze pytanie do znawców Obzora, w szczególności Mierzeya, który jest tam aktualnie i szczegółowo relacjonuje pobyt, czy spotkaliście się tam z ofertą zorganizowanych wycieczek w inne miejsca?
Odpowiedz
jls - w każdym bułgarskim kurorcie i w Obzorze na pewno też jest kilka biur, ktore organizują swoje samograje. Wycieczki są po okolicznych atrakcjach plus Stambuł, Jeep Safari, wieczór balkanski. Jak jesteś swoim samochodem to prosta rada - śmigaj sam, o połowę taniej i masz przede wszystkim kompetenty przewodnik BULGARICUS!
Odpowiedz
(05-08-2015,15:23:14)bzyq_74 napisał(a): Koło Bissera (zamku) też ? :/
Mam nadzieję, że się rozluźni po 16-tym Smile

wlasnie tam lezakuje od poniedzialku czlowiek na czlowieku.
Odpowiedz
(05-08-2015,17:13:28)jls napisał(a):
(05-08-2015,15:23:14)bzyq_74 napisał(a): Koło Bissera (zamku) też ? :/
Mam nadzieję, że się rozluźni po 16-tym Smile

Ja też mam taką nadzieję, dlatego wybierałem ten hotel, kiedyś na prawo od zamku w szczycie sezonu było pusto, najwyżej trzeba będzie przejść kawałek dalej.



Mam jeszcze pytanie do znawców Obzora, w szczególności Mierzeya, który jest tam aktualnie i szczegółowo relacjonuje pobyt, czy spotkaliście się tam z ofertą zorganizowanych wycieczek w inne miejsca?
Idąc od Rybarskiej w prawo masz biuro podróży są wycieczki Od Stambułu po.. Warnę Smile
Odpowiedz
(05-08-2015,21:33:37)mierzey napisał(a):
(05-08-2015,17:13:28)jls napisał(a):
(05-08-2015,15:23:14)bzyq_74 napisał(a): Koło Bissera (zamku) też ? :/
Mam nadzieję, że się rozluźni po 16-tym Smile

Ja też mam taką nadzieję, dlatego wybierałem ten hotel, kiedyś na prawo od zamku w szczycie sezonu było pusto, najwyżej trzeba będzie przejść kawałek dalej.




Mam jeszcze pytanie do znawców Obzora, w szczególności Mierzeya, który jest tam aktualnie i szczegółowo relacjonuje pobyt, czy spotkaliście się tam z ofertą zorganizowanych wycieczek w inne miejsca?
Idąc od Rybarskiej w prawo masz biuro podróży są wycieczki Od Stambułu po.. Warnę Smile
Od Rybarskie na światłach w prawo zapomniałem dodać. Jutro postaram się rozglądnąć bo powiem szczerze jeżdżę tylko z mierzey tour Smile
Odpowiedz
Ja też osobiście nie zamierzam korzystać z takich wycieczek, natomiast moje pytanie wynika z tego, że jedziemy ze znajomymi jednym autem i nie chcielibyśmy być od siebie zależni, zechcą to sobie pojadą oglądać coś, co niekoniecznie mnie interesuje. A z pobytu w Obzorze 9 lat temu pamiętam tylko wycieczki do Stambułu. Wtedy Obzor trochę odstawał od znanych kurortów, większość turystów stanowili Bułgarzy, ale z tego co czytam teraz miasteczko zmieniło swoje oblicze.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obzor - plaża Irakli grzecz8 0 1,442 09-07-2019,16:56:26
Ostatni post: grzecz8

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości