Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obzor / Обзор
"Moim zdaniem w Obzorze jest mimo wszystko jeszcze kilka knajp wartych grzechu."

Możesz podrzucić kilka nazw? Nie zamierzam 14 dni spędzić w jednej knajpce, ale im mniej błądzenia tym większa satysfakcja wczasowicza Smile
Odpowiedz
W tym roku byłem tylko 2 razy w Obzor przejazdem i jadłem w Wodenicacie obok figurki Neptuna i dokładnie na przeciwko w knajpie z Łodzią chyba Koraba się nazywa. Obydwie bardzo ok. Rok temu Teokli też było pysznie choć nie zawsze. Barbe wspominam najgorzej, choć najtaniej. Byłem tam tylko raz więc wielu rzeczy nie próbowałem mogę się mylić. Jadłem słynne wrzeciono które było po prostu zapanierowanym mięchem pływającym w tłuszczu i w dodatku ser chyba pieczarki. Strasznie ciężkie. Tatator najgorszy jaki jadłem. Żona jadła polędwiczka w sosie grzybowym, zimne i bez smaku. Dzieci zjadły, uwaga, pierogi... Dla mnie to taka knajpa do której idziesz jak zatęsknisz za polskim żarciem.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Dzięki. Wkrótce sam się o tym przekonam. Dlatego tak ważne są dla mnie tegoroczne opinie. Bo to, co było kilka lat temu nie ma większego znaczenia. No, może poza znaczeniem sentymentalnym
Odpowiedz
W Barbie wszystko przyozdabiaja keczupem. Myślę, że w tej materii nic się nie zmieniło. Zapomnieli,że istnieje coś takiego jak lutenica
Odpowiedz
A co Ty byś poleciła Teresa?
Odpowiedz
Ja już wypadlam. Niestety. W tym roku byłam w Primorsku. W Obzorze przez kilka lat mieszkałam niedaleko Barby i zawsze porażka z małymi wyjątkami.  Pamiętam też Teokli tam często jedli Polacy jedzenie było ok.

Ja w każdym miejscu gdzie jestem to patrze gdzie jedzą miejscowi. Jeździłam do Białej na ryby w Czajce i Pri Pancho,ale to już kilka km od Obzoru. Pri Pancho numer 1.
Odpowiedz
Jak dwa lata temu byłem w Obzorze - jedliśmy też 2x w "Raj-u" -> https://goo.gl/maps/8R8eDkiNaAp
Nam smakowało, jak jest teraz nie wiem.
Marcin
Odpowiedz
idź do Teokli, nie będziesz żałował - tylko otwierali coś od 16,17stej

https://www.google.pl/maps/@42.8211961,27.8781459,3a,75y,111.3h,79.11t/data=!3m6!1e1!3m4!1sw2VkVlKQ-KebFDo2wLeBaA!2e0!7i13312!8i6656
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Wszystkim dziękuję za komentarze - wkrótce sam napiszę co jest tam dobrego Smile
Odpowiedz
Teokla zamknięta na głucho... oby inne miejsca okazały się otwarte :-(
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obzor - plaża Irakli grzecz8 0 1,442 09-07-2019,16:56:26
Ostatni post: grzecz8

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości