Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burgas / Бургас
Najpierw morska sól [Obrazek: 4e7445bf1424583b529d675868b1aa7f.jpg]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

A po soli błoto samo zdrowie[Obrazek: a82fb76331b8b960de2781b6c20e09b8.jpg]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
I juz koniec czas pożegnać Burgas jutro wylot [Obrazek: 74bdf8a49b53401cedc734d398f6ff56.jpg]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Pooglądałam Wasze zdjęcia z Burgas (niektóre niestety już się nie wczytują [Obrazek: sad.png] ), ale teraz mam pytanko. O niektórych miastach się mówi, że jedyne co można w nim zrobić to wyjechać na wycieczkę do innego miasta [Obrazek: wink.png] A ja chciałabym wiedzieć w jakie ciekawe miejsca i czym można się wybrać z Burgas?  [Obrazek: angel.png]
A może lepiej zainstalować się w innej miejscowości? Ląduję w Burgas pod koniec marca.
Odpowiedz
Podpytaj założyciela tego wątku. Zna Burgas jak pewnie nikt inny z forum Wink
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10;
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 14;20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21.
MNE 23
Odpowiedz
Jaki jest cel twego wyjazdu?W marcu?
Zakladam- delegacjaSmile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Nie lubię plażować Wink Więc to celem nie jest. A chciałabym coś zobaczyć
Odpowiedz
Z Burgas masz dobre połączenia z dworca głównego do Neseberu i Sozopolu ,zresztą na tym forum wszystko jest szukasz

wszystko jest czego szukasz
Odpowiedz
Hej wszystkim  Smile od 15 do 29 maja będziemy wypoczywać i poznawać Bułgarię i takie pytanko czy ktoś zna może Apartments Topalovi
Апартаменти Топалов 
21 Georgi Kazakov-Daskala Str. floor 2, ap. 5, floor 3, ap. 4, Sarafovo, Sarafovo, 8016, Bułgaria - 
ул. Георги Казаков-Даскала, ет. 2, ап. 5, ет. 3, ап.4, Сарафово, (Сарафово, 8016? 

Bo mają bardzo fajną ofertę a jedziemy z dziećmi i nie chcemy "wtopić"

Drugie pytanko:
Jak długo i jak często jeżdżą autobusy z Sarafovo do centrum Burgas?

Dzięki za wszelkie odpowiedzi
Odpowiedz
Sarafowo to fajnei jeszcze nie odkryte miejsce turystyczne (wylaczajac rosjan).
Autobusy kursuja co 15 minut do Burgas . Czas przejazdy to 15 minut do centrum , koszt 1.30lv (2.5 zl)
Odpowiedz
Rozkład jazdy autobusu linii 15.    Sarafowo to fajne miejsce, trochę uciążliwe może być, jeżeli okna będą wychodziły na lotnisko...
Kilka lat wstecz mieszkaliśmy tam kilka dni w Апартамент за гости ДДенко (blisko ronda). Szczęśliwie okno naszej sypialni nie wychodziło na lotnisko, ale w drugim pokoju - tym, którego okno było skierowane na lotnisko - było głośno. No i z balkonu można podziwiać startujące i lądujące samoloty.
Ogólnie Sarafovo jest OK. Poza tym, jeżeli leci się samolotem, to nie trzeba zastanawiać się nad transportem. Przy rondzie jest przystanek autobusowy, z którego można złapać autobus w każdym kierunku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości