Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plovdiv / Пловдив
#1
Witujcie Towarzysze!!!

Tak właściwie obserwując ciągle dział na temat Bułgarii mnie znanej, to rzuciło mi się na patrzydła,że nikt jakoś nie chce zareklamować całkiem bardzo albo mnogo mnogo ładno-hubavo miasto-jak w tytule! Ja Płovdiv sobie odfajkowałem jak byłem na "występach" w STZ. Blisko było to więc szkoda było by aby taka okazja mi przeszła koło kichawy!  Smile  Smile  Smile  Z STZ do Płovdiva zabrałem się pociągiem pomny o tym co tuziemcy mówili o swych "macetah-lasencjach" ..... żeeee w " v Plovdive Jenite sami mnogo mnogo Hubavi"  Cool ... No Plovdiv ....coś tam zawsze o Nim słyszłem ale okazja się napatoczyła jak zawitałem do STZ, to trza było go oblukać! Jak ktoś chciał opisywać owo miasto to sorrrry,że mu temat świsnąłem!  Big Grin  Big Grin  Big Grin
Ale noooo u mnie jakoś się zacięła liczba wątków na nie parzystej więc należało by to ciut ciut zmienić?! No cooo tam, opowieść mą co do Plovdiva zacznę jutro bo muszę pogrzebać w mych fotkach a jutro z rańca mi trza znowuż do tyry?!(Zajadą człowieka nooo)

ps.

Może by mnie ktoś poinstruował jak wrzucać serię pomniejszonych fotek?1Aaaa ... Zdrasti na Vsi4ki(ja to u mnie widnieje na zagławiu vav flirt4e)  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin


Ogólne info co do miasta tu- https://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82owdiw
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#2
Witajcie znowuż na łączach "Matixowego" świata! Ostatnio coś nie mogłem się zebrać aby kontynuować owy temat o całkiem sympatycznym i pienachnym(jak by nie było) gradczeto Plovdiv! Chociaż wyrażenie "grad4eto" w tym miejscu pewnie będzie nie na miejscu?!

To żeby nie nudzić to może bym pokazał kawałeczek tego miasta jak w opisie! /Na datowniku widnieje 2007,powinno być 2008/


[Obrazek: 2_283.jpg]

[Obrazek: zGH9DNQ.jpg]

[Obrazek: XtbLnMs.jpg]

[Obrazek: DYCuleE.jpg]

[Obrazek: B36Ch7x.jpg]

[Obrazek: jfSWQxf.jpg]

[Obrazek: oiH1TA2.jpg]
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#3
[Obrazek: 61jzLfz.jpg]


O jak to w BG często można napatoczyć się na pozostałości po okupantach-turska rabota  Tongue

A tu chyba pozostałość po Rzymianach?!

[Obrazek: umFq8ZS.jpg]

[Obrazek: koSpatw.jpg]

[Obrazek: HRfPoSj.jpg]

[Obrazek: 2_304.jpg]

[Obrazek: pA1z4mN.jpg]
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#4
No i "łozeto" musi być sa6to! "Kak to i da e"

[Obrazek: 2_308.jpg]

Myślę,że jak na dzisiejszy wieczór ujęć by dość?! Co by za szybko tematu nie wyczrrpac?! Samo miasto od wyjścia z dworca kolejowego robi bardzo dobre i miłe wrażenie, czuć,że ma w sobie moc przyobleczoną w ładne krajobrazy! Raj dla tych co uwielbiają architekturę i ładne dziewczyny/potwierdzam/ Cool Cool Cool Smile
Jest dużo hoteli a nawet hotel typu jak z STZ "Voenen Klub".Miasto tętni życiem! Jak by nie było to Plovdiv,ma się rozumieć i basta.
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#5
[Obrazek: sprp.jpg]
pan sproket w płowdiw. relacja z wypadu wkrótce Wink
zdjęcie zrobione na placu centralnym. mniej więcej tak: https://goo.gl/maps/g1QGU6tb5Bn
Odpowiedz
#6
Sproket ....Ty tak przy pustej szklanicy?!
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#7
no chyba widać, że opróżniona Tongue 2 maja 1997 po południu, już na końcówce, tuż przed powrotem do sofii Wink
Odpowiedz
#8
A butelka obok to po "Boza" ?!
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#9
yup. dobre masz oko Big Grin zsolt, kumpel z pokoju, się bozą zapijał wręcz. płowdiw to akurat był jedyny z wyjazów, gdzie nieświęta trójca pomieszkująca razem: ja, zsolt i dan (taki angol z liverpoolu) razem się wybraliśmy. dan wrócił pierwszego dnia od razu a ja z zsoltem skoczyliśmy do baczkowa wtedy
Odpowiedz
#10
(06-03-2016,00:39:05)sproket napisał(a): yup. dobre masz oko Big Grin zsolt, kumpel z pokoju, się bozą zapijał wręcz. płowdiw to akurat był jedyny z wyjazów, gdzie nieświęta trójca pomieszkująca razem: ja, zsolt i dan (taki angol z liverpoolu) razem się wybraliśmy. dan wrócił pierwszego dnia od razu a ja z zsoltem skoczyliśmy do baczkowa wtedy

Boza jako zapitka to czemu i by nieeee ..... Zimna Boza je kevl! Bywając w BG to sam z uporem maniaka próbowałem wszystkiego co bułgarskie)))
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości