Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elenite / Елените
#11
to co pokazałeś, to jest faktycznie wejście na teren Zornitza Sands (myślałem, że jej (bramy) tam nie ma), wejście na teren tego wypasionego kompleksu elenite i tamtejszego aquaparku wygląda tak https://www.google.pl/maps/@42.7043351,2...6656?hl=en Ja na plażę włażę bezpośrednio z Privilege Fort Beach, więc innych wejść nie szukałem, na razie nie kojarzę, ale sobie przypomnę
Odpowiedz
#12
Wolffer a gdzie mieszkałeś w Elenite?
Bo jest to jedno z 3 miejsc, które biorę pod uwagę.
A jeśli wyląduję akurat tam, to albo w Privilege Fort Beach (tańszy, ok. 40e) albo w Royal Club (drogi ok. 74e, z aquaparkiem- chyba to jest właśnie to co pokazałeś na mapie).
Odpowiedz
#13
(28-05-2016,16:36:09)galin88 napisał(a): no tak tylko tu jest bramka
https://www.google.pl/maps/@42.7023242,27.8096548,3a,75y,206.76h,88.61t/data=!3m6!1e1!3m4!1sQTclYGlEzPzUENH322tDIQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

Dokladnie tu przechodziliśme Smile
Jak będzie ochrona- wystarczy pozdrowyć w jakimsz obcym języku Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#14
(28-05-2016,18:28:43)ventosa napisał(a): Wolffer a gdzie mieszkałeś w Elenite?
Bo jest to jedno z 3 miejsc, które biorę pod uwagę.
A jeśli wyląduję akurat tam, to albo w Privilege Fort Beach (tańszy, ok. 40e) albo w Royal Club (drogi ok. 74e, z aquaparkiem- chyba to jest właśnie to co pokazałeś na mapie).
My akurat po raz drugi w Privilege Fort Beach, studio 4 osobowe, z łazienką i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. W sezonie wyższym mamy za 37e, problem stanowi parking, albo się uda miejsca hotelowe ok. 69 m od hotelu, albo w centrum, tam trochę drożej 5e za dzień.
Zejście przez bramkę bezpośrednio nad morze, sklep spory i dwie knajpki. Malutka zamiast nad morze woli baseny, w tym jeden w formie rzeczki ze statkiem, drugi nieopodal dla dzieci całkiem spory, trzeci jakby wnętrze okrętu głębszy. Jakieś tam huśtawki dla dzieci i wolnostojące zabawki dla dorosłych. Jakiś tam salon, chyba też siłownia itd. Wewnątrz spokojnie, przewaga rosjan. Jakieś animacje dla dzieci, niestety głównie też po rosyjsku, ale w sumie Malutka była zadowolona.
Royal, owszem ładny. Jak dzisiaj trafię te 25 mln, to może się skuszę, ale skoro na warunki nie mam co narzekać, to niby po co ...

... a tam na mapce, to faktycznie też wejście do aquaparku jest, przed nim były też bezpłatne kolejka i mała karuzela dla dzieci
Odpowiedz
#15
Dzięki za odpowiedź. Statek na basenie widziałem, na zdjęciach super to wygląda.
A jak z plażą w tym Privilege? Bo na foto wygląda słabo: wąska, pełno jakiś kamieni itp.
Zupełne przeciwieństwo do tej przy Royalu.
Odpowiedz
#16
trzeba się jedynie przejść w stronę Royalu jakieś 50m (nawet może trochę mniej) i plaża robi się szeroka. W głąb morza jest tam usypane tak ze 20m kamieni, dzięki czemu jest też płytsza woda dla dzieciaków. Są też ratownicy, którzy faktycznie obserwują morze i kąpiących się, taki dla mnie pozytyw.
Te kilka metrów, to taki nieodczuwalny spacerek. Tuż przy bramce wejściowej do Privilege masz też prysznice.
Odpowiedz
#17
(28-05-2016,19:26:52)bateniki napisał(a):
(28-05-2016,16:36:09)galin88 napisał(a): no tak tylko tu jest bramka
https://www.google.pl/maps/@42.7023242,27.8096548,3a,75y,206.76h,88.61t/data=!3m6!1e1!3m4!1sQTclYGlEzPzUENH322tDIQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

Dokladnie tu przechodziliśme Smile
Jak będzie ochrona- wystarczy pozdrowyć w jakimsz obcym języku Smile

a to po włosku najlepiej Tongue dobra wbijemy się tą bramką
Odpowiedz
#18
Wróciłem z Elenite. Już wiem jak wejść. Normalnie wejściem i to nie jednym i nie jest to teren zamknięty jak myślałem i mówili niektórzy. To co w Elenite fajnego to palmy nad morzem i w parku. Ogólnie plaża słaba. Można dostać się do Elenite drogą morską statek z Nessebaru odjeżdża rzadko i nie wiem skąd dokładnie w Nessebar ale z Elenite to z mola. Ja jechałem do Elenite busami FORT NOKS tel +359 895 503 503 polecam te linie. Jeździ na trasie ELENITE > SVETI VLAS > SUNNY BEACH > NESSEBAR i kosztuje do Sveti Vlas 3 lv, do Słonecznego Brzegu 4 lv, do Nessebar 5 lv 
Do Elenite jeździ jeszcze linia nr 8 z której nie korzystałem
Odpowiedz
#19
samo Elenite to kilka sklepików w centrum, knajpek kilka, przystanek autobusowy i na pewno nie jest to zamknięty teren. Poza tym masz same tereny hotelowe, w tym tzw. Elenite, owszem z bramkami, ale nie znaczy, że z zamkniętymi (inaczej nie mieliby wielu klientów w aquaparku). Dojście do morza także jest, tylko po prostu trzeba znaleźć te przejścia z centrum i też nie jest zamknięte. To, że pisaliśmy, że są bramki i trzeba szukać przejść, nie oznacza, że ich wogóle nie ma (chociaż w nocy niektóre są faktycznie zamykane, a znam też takie na karty). Miłego pobytu
Odpowiedz
#20
ja już wróciłem napisałem Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości