Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulcinj
Oczywiście, że są plaże piaszczyste, innych nie preferuje :-)
Odpowiedz
Dopytuję bo nigdy nie byłem w Czarnogórze, a nie ukrywam że za rok chcę zmienić destynację z BG na coś nowego. Zawsze słyszałem że plaże piaszczyste są tylko w Ulcinj i nigdzie więcej, a i te szału nie robią.
Chorwacja jest piękna, ale bardzo oblegana, droga, no i z piaszczystymi plażami słabo, dlatego coraz częściej myślę o Czarnogórze. Chętnie poczytam relacje z podróży tam.
Odpowiedz
W centrum Ulcinj jest plaża piaszczysta. Długość około 500 m. Kilka km dalej jest najdłuższa plaża nad Adriatykiem - 12 km piasku .
Następnie wyspa Ada Bojana, również plaża piaszczysta :-)
Odpowiedz
A wybieracie się może do Velipoje? Ciekawi mnie Twoja opinia o tym miejscu i o tamtych plażach. Jak z obłożeniem w Ulcinj na dzień dzisiejszy? Dzikie tłumy czy nie ma tragedii? Nie cierpię tłoku na plaży...
Odpowiedz
Nie wybieramy się . Jeśli chodzi o tłumy to z dnia na dzień w centrum miasta coraz więcej ludzi , czy to na plaży czy na mieście. My mieliśmy 3 noclegi w centrum Ulcinji za 15 ojro a teraz przenieśliśmy się nad velika plaze i jest w sam raz.
Nie ma ścisku , ludzi mniej niż w BG w lipcu czy Sierpniu .
Ale w przyszłym roku chyba wrócimy do .... BG ( senstymet )
Odpowiedz
W lipcu będzie tłoczno a w sierpniu na plaży w Ulcnij szpilki się nie wcisnie. W morzu to tylko stać można.
Odpowiedz
Chwila, chwila...
W Ulcinj na miejskiej plaży jest tłok to prawda ale już na Wielkiej plaży tuż za Ulcinj jest luz...

tata
Nawet się nie zastanawiaj, Czarnogóra jest piękna. Warto zobaczyć. Sam kombinuję by zawitać w tamte rejony ponownie...
Odpowiedz
(30-06-2017,19:02:15)CarlosPL napisał(a): Chwila, chwila...
W Ulcinj na miejskiej plaży jest tłok to prawda ale już na Wielkiej plaży tuż za Ulcinj jest luz...

Zgadza się, ja napisałam o miejskiej.
Odpowiedz
Myślę, że trzeba rozgraniczać te dwie plaże. Dla kogoś kto nigdy nie był będzie to jedno i to samo, czy Velika czy miejska plaża. Taka osoba może się zrazić. Do Velikiej jest rzut beretem, więc to chyba nie problem podjechać. Warto jeszcze dodać dla tych co pierwszy raz... piasek jest taki ciemny...
Mimo wszystko, uważam że warto pojechać, spróbować czegoś innego i wyrobić sobie własne zdanie. Ja bym nie mógł jeździć rok w rok w te same miejsce.
Jeszcze chyba w Buljaricy jest piaszczysta plaża...
Odpowiedz
A takie jest kolor piasku na Wielkiej plaży

[Obrazek: 8687556_P6181759.JPG]
Odpowiedz