Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spis rzeczy - Must have
W Bg standard jest schuko plug czyli inny niż w PL /z uziemieniem/ i przywieziony moze nie pasować, czy nie łatwiej nabyć na miejscu?
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
W Polsce też są stosowane gniazda schuko a i większość przedłużaczy posiada wtyczkę schuco i z miejscem na bolec czyli uniwersalną, tak aby pasowała do każdego gniazda. Piszę to jako elektryk... Smile
Odpowiedz
Jak o kablach idzie rzecz, to ja zawsze w torbie laptopowej mam kabel do internetu.
Bo czasamy Wi-Fi jest slabe lub wcale a sieć z kablu "fruwa" Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Przedłużacz z rozgałęźnikiem już od kilku lat. Pokolenie ładowarek... :-)
Euro w drobniakach oraz mokre chusteczki - to trzeba mieć zawsze pod ręką.
Zasada entropii - na tym polega ta zasada, że świat powoli zmierza do nieuporządkowania, i to co było dobre w gorsze się zamienia, i że do chaosu nieustannie wszystko zmierza...
Odpowiedz
Wybaczcie to być może głupie pytanie, ale dlaczego bierzecie antybiotyki?

Co poradzić na ugryzienie tej obrzydliwej skolopendry? Czy to groźne?
Odpowiedz
aniek, w kwestii antybiotyków, to jedna osoba powiedziała że bierze (chociaż w sumie różne są, więc niby jaki, zresztą na miejscu też są lekarze i apteki), a reszta wpisów wzięła się z mej (w zamiarze) humorystycznej wstawki i tu bardziej chodziło o dolegliwości w sumie męskie i damskie, więc może nie kontynuujmy,

a co do skolopendry, to nie spotkałem i w sumie nie wiem, z tego co wyczytałem w necie, to boli, ale da się przeżyć, ale co na to, to też jestem ciekaw
Odpowiedz
rakia!!!
wewnętrzne lub zewnętrzne- zawsze pomaga Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
aniek - dwa razy to żywe ustrojstwo, czyli skolopendra mnie ugryzło

za każdym razem najlepszy, najprostszy sposób to Rivanol - w BG jest w postaci płynu, coś ok 2 LV i tyle wystarczy, no chyba, że ktoś ma pecha i będzie miał nią uczulenie
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Jednym słowem, nie wpadaj dziewczyno w panikę Smile
Bywam nadgorliwa i zbyt zachowawcza, jak widać.
Odpowiedz
Ja biorę antybiotyk jak jadę z dziećmi, a dodatkowo dla mnie jak bym złapał zapalenie ucha zewnętrznego (nie mylić że środkowym). Często mnie to dopada jak jest konfiguracja basen-morze. Ale to już moja przypadłość, dawno temu wyjalowilem sobie kanały ucha zewnętrznego częstym chodzeniem na basen i rownoczesnym używaniem szamponów z wysokim pH i teraz już dupa blada, na stałe antybiotyk w tabletkach i w maści na stałe jeździ że mną wszędzie tam gdzie jest basen.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości