Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do Warny z dziećmi ?
#1
Hej, witam wszystkich. Chyba jestem w dobrym miejscu by zasięgnąć porady . Jedziemy jutro do Bułgarów i mamy nocleg na pierwsze cztery noce w Bałczik i ostatnie 4 w Primorsko. Zostaje nam okienko 2-3 noce do zagospodarowania i zastanawiam sie czy pobyt 2-3 dni w Warnie może byc ciekawy dla córek - 5 i 10 lat. Wiem, ze jest delfinarium ale to akurat nas nie grzeje. Zoo ponoć lipa - . Może jakies duze wesole miasteczko ? Będę wdzięczny za pomoc . Na oku mamy fajny apartamentów w miare w centrum z ogrodem .
Odpowiedz
#2
Może to: co prawda to już nie Warna ale 20 km to przecież blisko. Nie byłem więc nie podpowiem co do samego aquaparku...
Odpowiedz
#3
Park nadmorski z Akwarium, oraz Retro muzeum
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
#4
Myślę, że 3-4 dni da sie zagospodarować z dziećmi w Warnie. Park nadmorski wiele atrakcji: mini parki rozrywki, trampoliny itp. łodeczki akwarium, planetarium, wystepy ulicznych grajków, spacery, lody itp. Jezioro Warneńskie. Muzeum marynarki, fontanny. Idzie milo spędzić czas.
Odpowiedz
#5
Dziękuję Panowie ! ten aquapark widzieliśmy, że jest - poczytałem trochę na forum o Primorsko i naszła mnie myśl, czy jak tam jest taka gitara to może tam spędzić te dodatkowe 3 dni co da nam w sumie 7 w Primo..... Mieszkamy w Waw i znam kilka dużych miasto w okresie upałów i chyba się trochę obawiam betonu i stonki .....
Odpowiedz
#6
Ok. Zamykam temat . Zdecydowaliśmy sie na 3 noce w Rawdzie. Os plazy dzieli nas tylko basen wiec dziewczyny będą miały używanie , hej. Pozdrawiam wszystkich na szlaku i śledzących.
BTW - jestem ogromnie wdzięczny za morze informacji jakie tu mogę znaleźć .
Naprawdę dziękuję Wam wszystkim !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości