Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polak w Bułgarii - vlog na YT
#61
nie wiem czy tak robisz, bo są różnice w poziomach i faktycznie bez wstawienia paru zabawek w tor audio może się tego nie da dobrze wyrównać za pomocą samych suwaków głośności, bo szumy z tła i takie tam, ale generalna uwaga, co do pracy z dźwiękiem. równasz do najcichszego. zawsze. nawet jak masz 20 głośnych i 1 cichy, to wszystkie 20 opuszczasz i równasz do cichego a nie 1 podbijasz. tu się nie da na skróty. dopałka całości, jak masz poziomy wszystkich ścieżek poustawiane i się wszystko ze sobą już klei, leci dopiero na sumie. to jest jeden z podstawowych i szkolnych błędów, którzy popełniają ludzie na miksie czy montażu Wink miks poziomów może być cichy ze szczytami nawet nie przekraczającymi -10dB. ale wtedy masz mnóstwo zapasu do dalszej pracy i obróbki natomiast jak wypuścisz zmasakrowaną i podbitą sumę to nawet superprofesjonaliści na sprzęcie za pierdyliard debilarów nic już z tym nie zrobią Wink taka trochę odwrotność kijka - pocieniować zawsze można, ale pogrubasić jużniedasię Wink
Odpowiedz
#62
Najnowszy odcinek zawiera materiał z Buzłudży. Polecam:

Odpowiedz
#63
Swietny material
Odpowiedz
#64
Kolejne trzy odcinki:





Odpowiedz
#65
Jemu się po prostu chce Big Grin Big Grin Big Grin
ps
zagorka "specjalno" nie ma 5% tylko właśnie 4.5%, ale i tak go lubie
Odpowiedz
#66
Wiem, że czepliwy byłem na początku ale efekty są że ho ho.
Dźwięk OK, montaż coraz lepszy a czołówki ??? Się kolega wyrabia.
Musiałem sie zalogować żeby dawać łapki!!!
Pozdrawiam, Hary.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Media o Bułgarii mierzey 281 146,293 30-01-2023,12:10:11
Ostatni post: wolffer
  Aplikacje na telefon przydatne w Bułgarii wafer 3 2,837 03-08-2020,20:37:23
Ostatni post: grzesiekp
  O Bułgarii w TVN24BIS Marek i Buddy 3 3,626 22-06-2016,12:39:04
Ostatni post: slawqko

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości