Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dojazd przez Rumunię - informacje i pytania dot. trasy [2018]
Witam wszystkich ponownie.
Przejechałem tą trasę ale muszę powiedzieć, że w pierwszym etapie było bardzo ciężko. Nie wiem dlaczego ale zjazd z A3 na E81 był zamknięty na wysokości Turda i nie mogłem tamtędy pojechać do Sebes a później do Sybin. Musiałem zjechać na Turdę i później Targu Mures aby dostać się do Sybin, a że była to już noc i pierwszy raz jechałem tą trasą to słuchałem nawigacji i później wyszukiwanie w google, którędy pojechać. Nie zauważyłem żadnego objazdu lub byłem już tak zmęczony, że nie zauważyłem opisów.
Wklejam link (jechałem w środę 11 lipca)
Dzisiaj już korzystamy z uroków Bułgarii po kilku dniach odpoczynku po jeździe ;Wink
Ogólnie trasa miła nie korkowała się jakoś strasznie, tylko czasami wkurzały traktory, które pojawiały się na drodze i brak możliwości wyprzedzenia ciężarówek przez dłuższe odcinki na górskich zakrętach. Wolna jazda sprzyjała jednak temu aby podczas niej trochę pooglądać i odpocząć Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Može kto się podzieli informacją na temat drogi Burgas Ruse Krajowa Caransebes?
Ktoś może jechał w tym roku, bo gugle podaje minutowe różnice [emoji41]    

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Witam
Jadę do Ravdy w przyszłym tygodniu, w sumie to już czwarty raz (a nawet piąty, ale jeden aeroplanem), ale mam jedno pytanko odnośnie końcówki trasy. Do tej pory jeździłem przez Warnę i wybrzeżem, w tym roku, po poczytaniu forum mam zamiar jechać od Szumen w dół.
ruse-ravda

Standardowo google prowadzi przez Kamchia -> Ruen -> Prosenik -> Aheloy -> Ravda, jednakże też na forum wyczytałem, że lepiej jechać na Karnobat i potem na Burgas (i tu też pytanie: drogą 6 czy dojechać do A1??). Czy ta droga którą proponuje google jest tak słaba, że lepiej na Karnobat? Bo podgląd na mapie jest z 2012 roku...

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Artur
Powiem tak gugle on-line jak zobaczy, że będzie szybciej o 1 minutę to poprowadzi Cię nawet białymi drogami. Można Karnobat Burgas, Można też na Ajtos i Aheloy. Osobiście jeżdżę przez centrum Burgas [emoji6] Może jest wolniej o 2 minuty, ale drogi są według mnie lepsze



Wysłane przy użyciu Tapatalka
Z Karnobat na A1 i dalej do Burgas , przez dwa ronda i jesteś w drodze na Sarafovo/ Rawda
Pozdrawiam,
Zagorkaman
igi123 czyli drogę Kamchia -> Ruen -> Prosenik zupełnie pomijam i wybór raczej pomiędzy 6 na Ajtos i A1?

Pozdrawiam
Artur

Tosho, ok dzięki za info. Tak pojadę
Dobry wybór [emoji3]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Witam
Z początkiem sierpnia ruszam do Bułgarii
Może ktoś z Was jechał tą trasą lub macie jakieś informacje dot. tej drogi (nawierzchnia, remonty)
Rozważam również opcję bez winiet (Słowacja + Węgry) nie wiem tylko jaki jest stan nawierzchni może ktoś pomóc.

http://tiny.pl/g6dz2
Z góry dziękuje
Pozdrawiam
czerwiec 1979
Jadę za dwa dni i częsciowo, trasy nam się pokrywają czyli kawałek Węgier( ja bez winietkowo) i Rumunia do Dunaju.
Także dam info.

Co do BG -rozważałbym przejazd przez Varnę, ponieważ na twej mapce są jakieś drogi niższej klasy /mam na myśli ten objazd Varny od południa/, tam bym nie oczekiwał dobrej nawierzchni , a będziesz już zmęczony.
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Preszów - Koszyce wymagana winietka ale pewnie to wiesz.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dojazd przez Rumunię - informacje i pytania dot. trasy [2024] dżek 54 901 ,18:45:08
Ostatni post: coffe
  Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2024] dżek 65 776 ,11:40:21
Ostatni post: coffe
  Samolotem do Bułgarii - informacje ogólne, ceny biletów, dojazd z lotniska myszabe 946 720,101 15-04-2024,09:40:46
Ostatni post: grzechodg
  Dojazd przez Ukrainę - informacje i pytania dot. trasy Wawo 154 173,427 28-02-2024,09:40:21
Ostatni post: bart11
  do Bułgarii przez Serbię czy Rumunię bartus40 137 2,239 24-02-2024,21:45:39
Ostatni post: jarecki69
  Dojazd przez Chorwację igi123 50 20,522 18-12-2023,16:14:28
Ostatni post: dżek
  Stacje paliwowe - ceny, jakość, dostępność paliw, płatności, aktualne informacje Wawo 571 426,537 18-12-2023,12:49:48
Ostatni post: Marek999
  Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2023] dżek 86 1,664 30-11-2023,15:23:24
Ostatni post: Masodi
  Dojazd przez Rumunię - informacje i pytania dot. trasy [2023] dżek 212 3,225 24-09-2023,18:53:42
Ostatni post: lubelak
  Przejścia graniczne - ogólne informacje, czas oczekiwania Wawo 640 552,361 16-08-2023,23:34:33
Ostatni post: igi123

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości