Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne
#81
Taka zabawka pojawiła się u nas w domu. Obraz i doznania są fantastyczne. Jakby ktoś planował zmianę TV to szczerze polecam. Marka PHILIPS.

[Obrazek: philips-65oled855-tv-oled-android-ambili...0505-3.jpg]
Odpowiedz
#82
Po siedmioletnego bojkotu telewizorów, rok temu zostalem zmuszony kupić taką wlasnie skrzynia Smile
Jak bym w tym roku kupowal, to też bym wybral polskiego produktu:
Telewizor TCL QLED 55C815
https://www.ceneo.pl/93397889#tab=spec
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#83
Jacku to "Marsz Niepodległości" musiał pięknie i kolorowo wyglądać. Chyba, że zakupione po 11.11 ale to w przyszłym roku pewnie również będzie pięknie i kolorowo Smile
Odpowiedz
#84
(17-11-2020,13:23:00)dżek napisał(a): Taka zabawka pojawiła się u nas w domu. Obraz i doznania są fantastyczne. Jakby ktoś planował zmianę TV to szczerze polecam. Marka PHILIPS.
No gigant... 65"... daje się oglądać z bliska?
Czy do ogródka trzeba wychodzić? Big Grin
Zdradziłeś markę LG?
Chyba nawet LG nieco tańsze... sam się przymierzam do LG
Odpowiedz
#85
55 cali, szukałem telewizora na Androidzie a LG chyba OLEDa ma na swoim systemie.
Odpowiedz
#86
Ja po zakupie przystawki Android TV (MiBox4K) mam mieszane uczucia i chyba jestem gotowy na eksperyment ze SmartTV LG...
Odpowiedz
#87
Mój tv ma wbudowanego chromecasta.
Odpowiedz
#88
Odgrzebię stary wątek w 2 tematach
Jako świeży użyszkodnik telewizora LG mogę dorzucić info, że one faktycznie maja kulawą apkę Ipla, ale za to bardzo dobrą... przeglądarkę internetową.
Wchodzę przez www na ipla.pl i mam pełny zakres usług jak na komputerze.
A przeglądarka mi się przydaje do czytania tego forum, gdzie od razu mogę sobie uruchomić polecane filmy czy muzę.


A temacie smartwatchy (-ów?) - reklama
Garmin wypuścił model Enduro, znamienny tym że w trybie GPS może pracować do 70 godzin.
Albo do 80 godzin w wersji Solar, doładowywany słońcem
Koniec reklamy Wink
Odpowiedz
#89
Ja ostatnio taki kupiłem. Na razie wszystko śmiga:

[Obrazek: 1550493178-1978.jpg]
Odpowiedz
#90
Próbowałeś płatnosci?
Pytam bo mam sprzeczne wieści o Garmin Pay.
W sensie wygody stosowania itp.
Kiedyś przeglądałem jakąś instrukcję Garmina i wydawało mi się, że to jest równie proste jak Fitbit Pay.
Ale w boju nie testowałem.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  porady medyczne i nie tylko ... jacky6 28 17,717 26-11-2015,11:06:43
Ostatni post: frytowski

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości