Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
z AXA jest przynajmniej jeden, ale za to poważny, problem. Niestety cena skacze, gdy wpiszemy choroby przewlekłe. Nie chodzi mi bynajmniej o te poważniejsze, ale weźmy np. popularne u nas, a wśród mężczyzn szczególnie, nadciśnienie. Zobaczysz coś ciekawego, skoczy ci, ty zejdziesz, firma udowodni, że byłeś kilka razy z tym u lekarza, no i z ubezpieczenia nici (jeżeli nie odznaczyłeś chorób przewlekłych), albo zwrot kasy jak do tego dojdą po przyjeździe.
Odpowiedz
Dwa kraje - dwie polisy.
Jacek - no mnie to nie dziwi że po wpisaniu choroby przewlekłej cena ubezpieczenia podskakuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
A to nie działa tak?
Odpowiedz
(17-06-2017,22:40:16)peter napisał(a): Dwa kraje - dwie polisy.
Jacek - no mnie to nie dziwi że po wpisaniu choroby przewlekłej cena ubezpieczenia podskakuje

mnie też nie dziwi ten fakt, że jest więcej. Tylko, że w AXA wzrasta np. z ok. 200 do ok. 800zł, a np w pzu z ok. 230do ok. 330 zł - no i właśnie o to też chodzi. Także o to, że nie wykazując jej można się oszukać nieźle.

Co do dwóch polis, o nie bardzo wiem o co chodzi. Zawsze tak było, że kupujesz na Europę wskazując kraj docelowy, a śmigasz po całej, niezależnie czy po sąsiedzku, czy do Bułgarii jedziesz np. przez Hiszpanię
Odpowiedz
Aaa źle zrozumiałem z tymi polisami. Jak jesteś w 2 krajach to kupujesz do jednego z nich, jeden jest traktowany jako dojazd .
Wolffer z tymi cenami to ty jesteś pewien ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
A w którym miejscu wpisuje się ten kod rabatowy?
Odpowiedz
O tutaj:

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
Wykupiona polisa TRAVEL LARGE dla 2 osób na 21 dni. Z kodem i 5% rabatu całość zamknęła się w kwocie 134.64 PLN
Odpowiedz
Peter, ja to przesłodzony jestem, więc sprawdzałem.
Odpowiedz
Wykupiłem w AXA dzisiaj (20.06) dla 3 osób 18 dni Travel Large 172,83zł.
Myślę, że ost. moment z kodem AXAWIOSNA.
Ciekawe co będzie jutro? AXALATO ? Jakie ceny?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości