Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy kupić waluty na wakacje?
W kantorze w Puławach 1LV=2,36 PLN przy sprzedaży. Czyli po przemnożeniu 2,36 x 1,95 wychodzi 4,6 za eurasa. Przy kursie 2,25 za lewa bym się nie zastanawiał i kupował od razu lewy.
Odpowiedz
Jacku, "mój" kantor zakończył dzisiejszy dzień przy 2,31 zł za leva, euro po 4,397 (a już było 4,39) - wolniutko, ale w dół
Odpowiedz
W kantorze internetowym jest po 2,27, zobaczymy jak dalej będą się zachowywały waluty. Trochę będzie się działo w najbliższych dniach.

https://cinkciarz.pl/kantor/kursy-walut-cinkciarz-pl/bgn
Odpowiedz
Wczoraj media trąbiły, że w najnowszym sondażu Guardiana, Brexitowcy zyskują przewagę. Referendum jest 23 czerwca, ja zaczynam wakacje dzień później. Chyba zdam się na ślepy los i kupię nazajutrz po głosowaniu.

Pzdr
Marek
Odpowiedz
(03-06-2016,14:54:46)ubolek napisał(a):
(03-06-2016,12:51:59)ventosa napisał(a):
(03-06-2016,12:11:58)ubolek napisał(a): a dzisiaj jest 1,905.

Jeśli to nie literówka to strasznie słaby ten kurs

Niestety nie, za kurs skupu to 1,957 za lewa.
postaram się wyrazić zdziwienie we właściwym temacie:
albo źle patrzę, albo coś mi tu nie pasuje
Odpowiedz
(02-06-2016,10:15:17)frytowski napisał(a): Wczoraj media trąbiły, że w najnowszym sondażu Guardiana, Brexitowcy zyskują przewagę. Referendum jest 23 czerwca, ja zaczynam wakacje dzień później. Chyba zdam się na ślepy los i kupię nazajutrz po głosowaniu.

Lipa z tym brexitem trzeba nakręcić rynek i kto ma zarobić ten zarobi. Dlatego wiadomo, że UK zostanie w UE.
Odpowiedz
Nic nie wiadomo ale to inny wątek.
Odpowiedz
Delikatnie ale ważne, że w dół Smile mowa o euro oczywiście  Smile
Odpowiedz
niewiele ale lepiej w piątek po 4'41 dziś 4'37 no dalej malutki spadaj spadaj
Odpowiedz
Ja załatwiam wymianę na wakacje trochę inaczej. Na pewno każdy z Was ma jakichś znajomych którzy pracują za granicą i zarabiają w Euro. Na pewno również zjeżdzają czasem do Polski. W zeszłym roku dogadałem się z takim właśnie kolegą i kupiłem od niego 1000 € po cenie takiej jak sprzedałby w kantorze. Byłem coś koło 100zł do przodu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości