Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy kupić waluty na wakacje?
Makej, W Sozo kurs 1.93 (na bank rok temu) a nawet 1.95 jak pokręcisz się po bankach.
Odpowiedz
(20-06-2017,20:53:30)makej napisał(a): Mam okazję kupić levy bułgarskie po 2,22 zł ale żeby była ta cena trzeba kupić równowartość 1000 euro czyli ok. 2000 BGN.
Jedziemy na wakacje w cztery pary, więc nie ma problemu z ilością. Jak myślicie - to dobra cena?

My przed wyjazdem do Bulgarii kupowaliśmy 07.06.17 po 2.25zl
Odpowiedz
Chyba już minął najlepszy czas na zakup Euro.
Waluta idzie w górę
Odpowiedz
Jak to się dzieje od kilku ładnych lat przed każdymi wakacjami Big Grin (no prawie każdymi)
Odpowiedz
ja kupowalem eur po 4,25. Na najniższe ceny się nie załapałem ale i tak jestem szczęśliwy, różnica po kilka groszy to nie różnicaTongue
no i bitcoin też rośnie jupi ^^
Odpowiedz
Ja dzisiaj kupiłem levy po 2,23. Taniej nie znalazłem. W kantorze mówili, że waluty idą ostro w górę.
Odpowiedz
Dokładnie: tanio już było.
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10;
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 14;20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21.
MNE 23
Odpowiedz
Dokupiłem jeszcze. Niestety kurs d... nie urywa. 4,27 za 1 €. No cóż, bywa. Tu się straci gdzie indziej się zarobi. Zaraz sprawdzę ceny benzyny i tu mam nadzieję na odrobienie straconej kasy...
Odpowiedz
w poniedziałek kupiłem 1000 ojro w kantorze po 4,21, więc chyba trafiłem, wcześniej jeszcze 200 na Cinkciarzu po 4,17 i zatankowałem kartę walutową.
Można jechać Smile
Odpowiedz
Ja dziś sprzedałem ojro po 4,22 , więc trafiłeś
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości