Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Epicentrum w morzu,w Primorsku na szczęście większość o trzęsieniu dowiedziała się z TV.Ja miałam 4 osoby na Maslen nos i podobno wrócili jachtem spokojnie po południu.
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
Nie wiem jak wcześniej, bo zanim zacząłem jeździć do BG, nie śledziłem, ale ostatnimi laty, to tak coś mniej więcej, raz na rok takie wstrząsy.
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10;
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 14;20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21.
MNE 23
Odpowiedz
A tego nawet niema Smile

http://ndc.geophys.bas.bg/
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
oczywiście meteopaci odczuli na swój sposób jeszcze w nocy
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
Czy ktoś z forumowiczów jest jeszcze w Primorsko?
Jest ciekawa propozycja na spędzenie piątkowego wieczoru.
2.09.2016 odbędzie się nocna 9 km. wyprawa pieszo do Maslen nos i Begliktash.Koszt to 10 lv. Spotkanie o 20.00 przed rezydencją Perła.Stamtąd do Maslen nos gdzie przy dobrej pogodzie(bez wiatru) zaplanowany jest krótki rejs łódką Nemo z przezroczystym ,podswietlanym dnem (koszt 5 lv).Z Maslen nos do Begliktasz i powrót do Perły (ok.00.30 ) Potrzebne są wygodne buty sportowe,lekka kurtka ,latarka,kostium kąpielowy,woda do picia i środki przeciw komarom.
https://www.facebook.com/events/681289288691341/
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
Już w 1972 śpiewano,że Primorsko jest najpiekniejszym kurortem Tongue

https://www.youtube.com/watch?v=z8qyDYYVCuc
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
Primorsko opustoszało, zimno, choć tak do 20 września było jeszcze około 25 st. Jednak chłodne wiatry pojawiały się już pod koniec sierpnia. Turystów oczywiście już wywiało i wreszcie można było spokojnie pogadać ze znajomymi mieszkańcami miasteczka o kiszeniu kapusty, o domowym winie czy innych przetworach na zimę.
Zewsząd dobiegają dźwięki pił tarczowych, to szykuje się drewno na opał, idzie zima.
Pracownicy sprzątający miasto gromadzą do wywózki stosy śmieci, a jesienne deszcze wypucują chodniki. Szkoda, że nikt wydm nie sprząta, może trzeba było by podpowiedzieć burmistrzowi żeby przeprowadził pod koniec sezonu akcję na wydmach - każdy turysta, który przyniesie np. 5 kg śmieci dostanie w barku na plaży dużą Zagorkę gratis Smile
Na placu przed ratuszem pusto i hula wiatr, ale będzie tu jeszcze tłumnie i radośnie w Sylwestra i 3 marca w Święto Odzyskania Niepodległości.
Do zobaczenia moje Primorsko Smile
Odpowiedz
Dziękuję za relacje po sezonie
Odpowiedz
Rzeczywiście na kamerkach zupełnie pusto, tylko fontanna na rynku ciągle działa, tak szybko wszystko się zmienia...
coś ściska za gardło, pojawiają się marzenia Smile
Odpowiedz
Lahatiel to jest jak miód na moje serce. Primorsko w następnym roku musi być Smile Pozdrawiam Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,897 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości