Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obzor / Обзор
Wczoraj mieliśmy telefon z Bułgarii. Pri Pancho trzyma poziom.
Odpowiedz
Kelnerów zazwyczaj jest czworo: dwie dziewczyny, tu nie jestem pewien, czy w tym roku są te same, które były dwa lata temu /nie pamiętam po prostu/; oraz pan i pani w średnim wieku.

Stefan chyba faktycznie musiałeś mieć pecha i trafiłeś na dzień po jakiejś imprezie zorganizowanej, Piszesz, że wielu gości i niepełna obsługa.......... wszędzie może zdarzyć się gorszy dzień.

My wypoczynek zaczęliśmy od spięcia na recepcji - dostaliśmy nie takie pokoje, jakie rezerwowaliśmy pół roku wcześniej, no jaja dosłownie zamiast dwóch trójek chcieli nas upchać do czwórki i dwójki. Sztuki się zgadzają, no więc luz. Udało się kogoś tam przesiedlić, ale potem przez kilka dni wszyscy na nas z byka patrzyli.
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10;
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 14;20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21.
MNE 23
Odpowiedz
(22-07-2015,08:06:06)peter napisał(a): Szarlot_K - koniecznie spróbuj kurczaka z rożna, od bistro w stronę plaży może z 10 metrów, panowie mają rożno na kółkach, cena bodajże 10leva - wiem, że to mało bułgarskie danie ale smakuje wyjątkowo
Nie ma już chyba tam tego wózka z kurakami, bo w samym bistro mają rożen w witrynie, za to wózek z kurakami stoi przy dawnym Sparmie (teraz to Europa+), czyli jakieś 100m niżej po lewej, zastanawiam się czy to ten sam smak będzie...
Nie ma też już Ribkaty przy zamku na plaży, obok Bissera, szkoda, bo były tam niezłe rybki...
Dzisiaj uderzam sprawdzić Teokli, a jutro Pri Pancho Smile
Odpowiedz
A' propos tych kuraków koło Sparmu, kumpel stwierdził, że u nas, w Krakowie sprzedają gołębie.......... jeśli chodzi o rozmiar i zawartość ususzonego mięsa w mięsie  Tongue
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10;
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 14;20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21.
MNE 23
Odpowiedz
Ja jestem z Krakowa i sie nie zgodze. Co prawda kuraka z ribarskiej nie jadlem ale z rynku i innego punktu. Mowiac Krakow to gdzie? Bo byle osiedle jest wieksze niz to zadupie morza czarnego.

PS. Bulgarskiego kuraka probowalem jedynie z powodu tego co mozna spotkac w lokalach gastronomicznych w tej miejscowosci. Byc moze sam jestem sobie winien ale chcialem przetestowac lokale wychwalane w 'polskim' necie. Z uwagi na powyzsze ponioslem pasmo gastronomicznych porazek. Jako organizator od x lat wypadow wakacyjnych w przeszlosci (rowniez w BG ).
 Po doswiadczeniach z serwisami w pseudo restauracjach w Obzorze chyba bylem nim ostatni raz. Nawet jesli nie to na pewno nim nie bede bo ciezko byloby spojrzec w oczy uczestnikom wypadu po takiej wtopie.

PS. Wiele osob idealizuje sobie pobyt w BG ja opisuje rzeczywistosc, tak aby ktos nie czul sie oszukany.

jeszcze jedno spostrzezenie nie wiem jakie Wy macie spostrzenia co do serwisu w restauracjach w Obzor , ale chyba oderwali ich od miotly na drodze do wysypiska albo prosto z ichniejszego posredniaka. Dwa metru mulu pod dnem.
Odpowiedz
Stefanie, Twoja opinia jest bardzo cenna. Nie chcę usprawiedliwiać knajp które odwiedziłeś, ale ja np. nastawiam się na popróbowanie lokalnych specjałów w różnych miejscach. I tak raz można się zachwycać, a innym razem wyrzygać (tych staram się odwiedzać jak najmniej). Być może w Obzorze nie ma restauracji, która by Ciebie zadowoliła, lub po prostu nie odwiedziłeś ich wszystkich. Mam jeszcze jeden adres dla Ciebie:
http://www.obzorbeachresort.com/en/pages/
Myślę że bedzie Pan zadowolony. Acha, nie zapomnij zarezerwować wcześniej miejsc.
Odpowiedz
Nie tylko Ty jeździsz po różnych miejscach. Jest tu więcej bywalców świata. Każdy ma prawo napisać co i gdzie mu smakuje. W Krakowie też byliśmy. Restauracje w miejscowościach nadmorskich są sezonowe i bardzo często zatrudnia się młode osoby na 2,3 miesiące(zresztą nie tylko w Bułgarii).To są wakacje i nie są to wyjścia biznesowe.Ty też chyba w lecie nie idziesz do knajpy pod krawatem.Chyba wiedziałeś,że Obzor to mniejsza miejscowość. Ci, którzy tam jeżdżą to właśnie z tego powodu. Trzeba było wybrać większy i bardziej ekskluzywny kurort dostosowany do Twoich oczekiwań.
Odpowiedz
kuraki są przy markecie, dawnym Sparku - z rana nieczynne więc nie zanabyłem, mierzey przecież pisał, że są
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
A ja widzę to tak:
Albo Stefan miał s*************o pecha.
Albo my jesteśmy takie melepety, co to są zadowolone ze wszystkiego.
Albo nie ta liga/nie ten kraj/ szkłem pupy..............
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10;
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 14;20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21.
MNE 23
Odpowiedz
Może słoneczny brzeg pięćdziesiąt gwiazdek ..
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obzor - plaża Irakli grzecz8 0 1,442 09-07-2019,16:56:26
Ostatni post: grzecz8

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości