Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obzor / Обзор
Mam zachowane klisze i wywolane zdjęcia z tych klisz. Jak je można zamiescic na forum- proszę o podpowiedz. Jak będzie zlot w październiku to przywieziemy.
Odpowiedz
(02-08-2017,22:47:42)egon napisał(a): Mam zachowane klisze i wywolane zdjęcia z tych klisz. Jak je można zamiescic na forum- proszę o podpowiedz. Jak będzie zlot w październiku to przywieziemy.

Egon pozostaje zrobić zdjęcie zdjęciu (np. telefonem) a potem dalej jak w instrukcji. Tylko jakość będzie gorsza...
Odpowiedz
(02-08-2017,22:37:06)peter napisał(a): Koleżanko jak masz zdjęcia to wstawiaj. Uwierzę jak zobaczę [emoji12]

Błogosławieni Ci co nie widzieli a uwierzyli Smile

(02-08-2017,22:47:42)egon napisał(a): Mam zachowane klisze i wywolane zdjęcia z tych klisz. Jak je można zamiescic na forum- proszę o podpowiedz. Jak będzie zlot w październiku to przywieziemy.

Zeskanować można
Odpowiedz
Beata i Bulgarius dziekuje za podpowiedz. Wczoraj przypomniałam sobie, ze jacky6 wstawil stare zdjecie swojej rodzinki. Zajmie się tym po powrocie z Bulgarii, teraz mamy dużo pracy(może wcześniej cos się czasu znajdzie to wstawie fotki)
Odpowiedz
Trzeba zdjęcia zeskanować i potem skany w formacie jpg wstawić przez serwis hostingowy.
Odpowiedz
(03-08-2017,09:33:57)dżek napisał(a): Trzeba zdjęcia zeskanować i potem skany w formacie jpg wstawić przez serwis hostingowy.

Jak znajde czas na zdjęcia to poproszę o pomoc. Dziekuje za info Smile
Odpowiedz
Cześć
Za kilka dni jadę pierwszy raz do Obzoru i mam do Was - bywalców prośbę o kilka informacji.
Czy w 2017 w Obzorze tylko Barba trzyma poziom jeśli chodzi o restauracje?
Czy plaża i klif o którym wielu z Was wspomina jest w kierunku południowym czy północnym od miasta?
Jak wyglada możliwość zrobienia zakupów w niedzielę?
Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie sugeruj sie takich ocen, bo są mocno subiektiwne!
W Obzorze i okolic masz kilkadziesiąt lokali gdzie można smaczne zjesczć Smile
O klifie wystarczy zobaczyć na mapie Smile
Jak naj-bardziej zrobisz zakupy w niedziela, to taki sam dzień jak pozostalych dla handlu.
a szczególnie w sezonieSmile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Dziękuję !!!
A jak z cenami w tychże restauracjach? Widziałem wklejane cenniki ale z lat ubiegłych. Czy ceny wiele się zmieniły
Odpowiedz
Zgadzam się z powyższym, ocena Barby jest bardzo mocno subiektywna. Moim zdaniem w Obzorze jest mimo wszystko jeszcze kilka knajp wartych grzechu. Największym błędem było by stołowanie się tylko w jednej bo ktoś, gdzieś, kiedyś napisał że jest ok.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obzor - plaża Irakli grzecz8 0 1,442 09-07-2019,16:56:26
Ostatni post: grzecz8

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości