Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obzor / Обзор
(27-07-2015,08:48:30)myszabe napisał(a): Dzięki, ale hotel bez basenu nie wchodzi w grę...

Myszabe, na ten moment mogę Ci powiedzieć że fajniejsza plaza jest po lewej stronie parku w Obzorze. Po prawej stronie bary i hotele maja zagrodzone plaze az do samego morza i jest bardzo ciasno. Dam znac jak uda mi się coś jeszcze sprawdzic Smile
Odpowiedz
(26-07-2015,09:08:38)myszabe napisał(a): Serdeczna prośba do Bulgaricusów Obzoromaniaków. Jako stała już (3 krotna) bywalczyni Primorska musze zmienić mieścinkę na kolejny sezon. Obzor wydaje się być najlepszą alternatywą - tu także będzie gdzie pobiegać, okolica jest zielona, a plaże są podobne do tych w Primorsku. Czy może ktoś z Was może polecić hotel - najlepiej rodzinny, a nie wielki moloch - także otoczony zielenią - koniecznie z basenem
http://hotelnanev.com/en

Basen na pewno jest tutaj w Galerii wygląda to całkiem nieźle natomiast hotel od zewnątrz w rzeczywistości wygląda teraz jak na zdjęciu, a basen ma na tarasie:
[Obrazek: 20150730_193640.jpg]

upload gambar
Wiem może nie rodzinny i dlatego szukam dalej Smile
Odpowiedz
No mierzej dzięki... Jesteś na dobrej drodze..coraz lepiej Smile
Może uda Ci się sprawdzić ten Drashev i Zeleiaty Rai, do których dawałam linki i wysłać mi jakieś ich obecne fotki.
Odpowiedz
(26-07-2015,09:08:38)myszabe napisał(a): Jeszcze inny - trochę betonowy, o którym nie wiem za wiele - Zeleniatyj Rai (ul. Treti Mart 74)
http://pochivka.bg/o-15348-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%BD_%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82_%D1%80%D0%B0%D0%B9
Na trzeciego marca wygląda na to, że u dziadka by to było Big Grin
Odpowiedz
Dziś w Obzor straszny wiatr. Parasol sfatygowany, piach w oczach. Apartamenty z basenem w takich sytuacjach są najlepsze, bo pewnie spędzilibyśmy miły dzień nad basenem.
Wczoraj byliśmy w Pri Pacho w Goritsa koło Obzor. Ktokolwiek dokonał tego odkrycia (chyba Teresa) zrobił rzecz niesamowitą. Przed wejściem mój mąż z 3 razy pytał mnie czy to tu, czy na pewno. Niesamowita knajpka pośrodku pustkowia. Wszystko co zamowilismy było pyszne. A zamówiliśmy dużo. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tak najedzona. Przesyceni już myślimy żeby tam jutro znowu zaglądnąć...
Odpowiedz
ja sprawdzę niedługo tę kulinarną wieżę Eifla, boję się tylko, że trzeba będzie codziennie kursować z Kamchiji tam na strawę
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
(02-08-2015,18:29:36)peter napisał(a): ja się niedługo tę kulinarną wieżę Eifla, boję się tylko, że trzeba będzie codziennie kursować z Kamchiji tam na strawę

Peter, nie pożałujesz... Smile
Odpowiedz
Ja to wiem,ale odkryłam coś lepszego tylko w innej części morza.
Odpowiedz
peter
Z dojazdem do Irakli problemu nie ma: jakieś dwa kilometry dziurawego asfaltu, ale spokojnie da się przejechać (chyba, że jedziesz autem z jakimś super niskim zawieszeniem - co innego Emona. Tu jak mierzey pisał: trzeba zastanowić się jak bardzo chcesz to zobaczyć. Fiestą dałem radę) Końcówka utrudniona przez auta zaparkowane wzdłuż drogi.
Parking płatny przy plaży 5lv/doba; free wzdłuż drogi, lub w jakimkolwiek innym nadającym się miejscu.
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10;
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 14;20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21.
MNE 23
Odpowiedz
wojtekpl - to pewnie tylko do Irakli skoczymy
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obzor - plaża Irakli grzecz8 0 1,442 09-07-2019,16:56:26
Ostatni post: grzecz8

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości