Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pośrednicy w wynajęciu mieszkań/apartamentów
#41
Yyy... w sensie ze nie lubisz widoku na morze?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#42
Czy róż?[emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#43
(18-02-2017,12:45:55)tata napisał(a): Yyy... w sensie ze nie lubisz widoku na morze?
jak patrze z wysoka na morze to mnie mdli  Tongue

(18-02-2017,16:27:44)peter napisał(a): Czy róż?[emoji12]
z różu owszem lubię tzw majtkowy Blush
Odpowiedz
#44
a na poważnie, jeszcze do niedawna na Byałą to by pies z kulawą nogą nie spojrzał, niezależnie czy jest widok z tarasu na morze czy go nie ma. Co potrafi zrobić kilka wpisów w internecie. Mysza stanowczo powinna mieć zakaz pisania.
Odpowiedz
#45
każde miejsce ma swój klimat, na tym polega różnorodność
Odpowiedz
#46
(19-02-2017,13:30:51)mahony napisał(a): Co potrafi zrobić kilka wpisów w internecie. Mysza stanowczo powinna mieć zakaz pisania.

Ja to widzę kolego Wink Najwazniesze to nie mijać się z prawdą Smile

A swoją drogą to masz rację w tym liczeniu noclegów przez Bułgarôw. Jak rezerwujemy nocleg do 15 stego to dla nas oznacza ze 15 stego w godzinach np do 10:00 rano musimy opuścić hotel, a oni zawsze się pytają czy jeszcze zostajemy na noc z 15/16. Trochę inaczej niż u nas w Polsce. Dlatego zawsze podaje godzinę przyjazdu i godzinę wylotu z datą i wtedy nie mają wątpliwości.
Odpowiedz
#47
(19-02-2017,13:30:51)mahony napisał(a): a na poważnie, jeszcze do niedawna na Byałą to by pies z kulawą nogą nie spojrzał, niezależnie czy jest widok z tarasu na morze czy go nie ma. Co potrafi zrobić kilka wpisów w internecie. Mysza stanowczo powinna mieć zakaz pisania.
Naturalna kolej rzeczy, kiedy nasze ulubione spokojne miejscówki zmieniają się w głośne i zatłoczone kurorty, szukamy czegoś spokojniejszego. Tak też się stało z moim ulubionym Obzorem, stąd pojawiła się Biała.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#48
(17-02-2017,23:41:14)Hary66 napisał(a): W ogóle Brytyjczycy bardzo poważnie podchodzą do tematu wynajmu własnych apartamentów. Spędzają w BG sporo czasu, to to kosztuje sporo taniej niż w GB. Wynajem pozwala pokryć koszta stałe, ale to jednak ich mieszkania i chcą je zastać w dobrym stanie. Rok temu, dla kolegi wynajmowałem apartament we Vlasie od Nowozelandczyka. Było super. Próbowałem wynajmować od Rosjan i Ukraińców na Airbnb. Nigdy się nie udało. Rosjanie odpowiadają po tygodniu, Ukraińcy podnoszą cenę po próbie rezerwacji. Szkoda czasu. Zostaję przy "moich" angolach.  
Niestety jest tak jak piszesz. W roku ubiegłym wynajem u Anglika niezwykle szybko, sprawnie i zupełnie bez niespodzianek. W tym roku sama tylko próba nawiązania kontaktu u Bułgara za pośrednictwem Holidaylettings spowodowała podniesienie ceny o 100%    Angry
Odpowiedz
#49
mahony , podaj link to preśwetle tego goscia Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości