Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dojazd przez Rumunię - informacje i pytania dot. trasy [2018]
Coś się wykrzaczyła ta strona z rumuńskimi kamerami, może jeszcze raz
http://www.trafficguide.ro/
a potem wchodzimy w zakładkę "camera LIVE" Tongue
Witam serdecznie,
na nowym forum to mój pierwszy post.
Mam pytanie odnośnie trasy - jadę z Krakowa do Obzoru i mam taką trasę:
https://goo.gl/maps/ATJGZFzZx212
Na poprzedniej stronie jest też trasa kolegi @abkisa którą musiałby lekko zmodyfikować:
https://goo.gl/maps/a1VinW2Lo3S2
Z której lepiej skorzystać, proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Jeśli chodzi o przejazd przez BG, to przed Warną A2 kilka kilometrów remont pasów w kierunku Warny. Wcześniej kilkanaście kilometrów świeżego asfaltu. Za Warną remont ostatniego wiaduktu i zamknięty cały trzypasmowy podjazd. Też mijanka kilku kilometrowa. Tu może być trudno w tygodniu, my jechaliśmy w niedzielę. Skrót przez Vanatori mici poza kilku kilometrowym pierwszym odcinkiem, położony nowy asfalt, aż do Ghimpati. Według mnie warto skorzystać nawet w niedzielę.
trafal125 możesz sprecyzować o jakie różnice Ci chodzi, bo jeżeli chodzi o SK i HU to Ty jedziesz z Krakowa i w-g mnie OK, a abiks z Lublina i też OK? Obie trasy poza tym, chyba niczym się nie różnią. No może z Burgas do Obzor w samej końcówce będziesz miał po górkach.
Masz racje, nie ten link podałem:
tutaj inna trasa https://goo.gl/maps/JLWzC79o2vv

Pozdrawiam
Jeśli chodzi o przejazd przez BG, to przed Warną A2 kilka kilometrów remont pasów w kierunku Warny. Wcześniej kilkanaście kilometrów świeżego asfaltu. Za Warną remont ostatniego wiaduktu i zamknięty cały trzypasmowy podjazd. Też mijanka kilku kilometrowa. Tu może być trudno w tygodniu, my jechaliśmy w niedzielę. Skrót przez Vanatori mici poza kilku kilometrowym pierwszym odcinkiem, położony nowy asfalt, aż do Ghimpati. Według mnie warto skorzystać nawet w niedzielę.
Od Targu Mures to moja ulubiona droga po Rumunii (nie twierdzę że jest najszybsza), ale jesteś blisko powodzi, która przeszła na północ od tej trasy, trzeba by się zorientować jak drogi wyglądają Satu-Gherla-T.G. Do T. G. jeździłem przez Zalau i A3. Węgry to chyba sobie wybrałeś też nie za fajne, lokalne drogi (może lepiej przez Mateszalka?), mierzey coś wspominał że przed Petea zły stan nawierzchni.
Witam, czy mam rozumieć że trasa @abkisa którą podał będzie bardziej optymalna biorąc pod uwagę powódź i inne lokalne niespodzianki?
Chciałbym uniknąć jazdy kręta trasą przez Karpaty (trasa Czausescu) raz ją pokonywałem i to mi wystarcza na najbliższe kilka lat.

Pozdrwiam
Przez Oradea-Lugoj-Orsova jest zdecydowanie mniej gór (okolice Caransebes) i jeżeli chodzi o przejazd trasą transfogarską to też jest z innej strony Big Grin A czy jest optymalna to ja nie wiem, mogę tylko powiedzieć, że przez ostatnie 2 lata tak wracałem i sobie chwalę, zwłaszcza skrót przez Serbię Wink
Oradee jedziecie centura czy kolo parku wodnego ?


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2024] dżek 64 736 8 godzin(y) temu
Ostatni post: bart11
  Dojazd przez Rumunię - informacje i pytania dot. trasy [2024] dżek 51 854 ,15:51:46
Ostatni post: dżek
  Samolotem do Bułgarii - informacje ogólne, ceny biletów, dojazd z lotniska myszabe 946 720,100 15-04-2024,09:40:46
Ostatni post: grzechodg
  Dojazd przez Ukrainę - informacje i pytania dot. trasy Wawo 154 173,427 28-02-2024,09:40:21
Ostatni post: bart11
  do Bułgarii przez Serbię czy Rumunię bartus40 137 2,239 24-02-2024,21:45:39
Ostatni post: jarecki69
  Dojazd przez Chorwację igi123 50 20,522 18-12-2023,16:14:28
Ostatni post: dżek
  Stacje paliwowe - ceny, jakość, dostępność paliw, płatności, aktualne informacje Wawo 571 426,537 18-12-2023,12:49:48
Ostatni post: Marek999
  Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2023] dżek 86 1,664 30-11-2023,15:23:24
Ostatni post: Masodi
  Dojazd przez Rumunię - informacje i pytania dot. trasy [2023] dżek 212 3,225 24-09-2023,18:53:42
Ostatni post: lubelak
  Przejścia graniczne - ogólne informacje, czas oczekiwania Wawo 640 552,361 16-08-2023,23:34:33
Ostatni post: igi123

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości