Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne
No, ja już od dwóch (?) lat nie biegam. Teraz chodzę z kijami. Zegarek podsumowuje idealnie Twój trening.
Odpowiedz
(02-09-2023,09:15:50)dżek napisał(a): No, ja już od dwóch (?) lat nie biegam. Teraz chodzę z kijami. Zegarek podsumowuje idealnie Twój trening.
Ja zacząłem biegać i no nie wiem czy to ok skoro wagę mam 105 kg! Ale staram się aby bieg był raczej przyjemnością o ile jeśli bieg morze być przyjemny! Kiedyś dużo biegałem kiedy trenowałem muay thai. Zobaczę czy mi się nic nie stanie. Myślę,że proces po samym biegu jest przyjemny kiedy się regeneruję i nawet jakieś bule w stawach które odczuwam to ich jakiś czas nie czuję .

Zastanawiam się aby sobie taki zegarek zakupić! Jest na YT taki gość ma swój filmik "jak zacząć biegać ,waga ciężka"-https://www.youtube.com/watch?v=Ayf6NMuB2Ac I On mówi,że bez tego-tzn takie smartwatcha to bieg był by dla Niego udręką!

Zobaczę na ile zapału mi starczy?! U mnie na wiosce kiedyś i siłownia była no i w ogóle więcej się działo!Oczywiście gdzieś tam na nowych TBS-ach otworzyli studio za nie małą kasę.Myślę,że jednak bieganie to taki z tańszych sportów. Jak na razie buty "Joma Aislatex" dają radę. Jak zapał się utrzyma to zaakupię sobie smartwatcha!

Kijki też mam od firmy Black Diamond Trail 2 (Dwuczęściowe)
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
https://allegro.pl/oferta/smartwatch-xiaomi-watch-s1-active-space-black-nfc-14170070640


Już go mam i zaczynam testy.
Odpowiedz
Witaj arka dawno Cię na Bulgaricusie nie było. Przejdę teraz do wątku bieganie bo to nie wątek by pisać o bieganiu, butach i kijach
Odpowiedz
Po kilku dniach użytkowania wstępne podsumowanie zegarka Xiaomi Watch S1:

plusy:
- niska cena (399 za wersję black)
- dużo tarcz do wyboru
- możliwość płatności zegarkiem
- GPS dobrze sczytuje odległości
- integracja ze STRAVA
- połączenia głosowe na zegarku
minusy:
- są lekkie problemy z synchronizacją treningów
- mała czułość GPS ( na 20 m chodzenia w kółko zero dystansu)

Także za taką cenę notka 4,5/5.
Odpowiedz
(02-09-2023,14:11:14)egon napisał(a): Witaj arka dawno Cię na Bulgaricusie nie było. Przejdę teraz do wątku bieganie bo to nie wątek by pisać o bieganiu, butach i kijach
Cześć Egon! Techniczne problemy i logistyczne wynikły,że nie było mnie tutaj!
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
(04-09-2023,14:18:28)dżek napisał(a): Po kilku dniach użytkowania wstępne podsumowanie zegarka Xiaomi Watch S1:

plusy:
- niska cena (399 za wersję black)
- dużo tarcz do wyboru
- możliwość płatności zegarkiem
- GPS dobrze sczytuje odległości
- integracja ze STRAVA
- połączenia głosowe na zegarku
minusy:
- są lekkie problemy z synchronizacją treningów
- mała czułość GPS ( na 20 m chodzenia w kółko zero dystansu)

Także za taką cenę notka 4,5/5.
Dzięki Dżeku!
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
Od jakiego czasu mam zamiar wyposażyć sie z videorejestrator. Zwlekalem do momentu jak mialem spotkanie z debilem na drodze. Na autostradzie Sofia-Blagoevgrad, tuż przed zjazdem za Blagoevgrad po wyjscie z tunelem pod górki, jadąc lewym pasie wyprzedając TIRem i po wyprzedzaniem go wracam na prawim pasie. Okazuje sie że ten egzemplar wyprzedzil tira po prawej stronie (pas awarijny)!!!. O wlos sie zmescilisme na drodze. Oczewiscie zatrąbilem, a gosć pokazal środkowy palec reka w góry, bo jechal kabrioletem. Zignorowalem to i spokojne skręcilem do miasta. Za chwile syn mnie informowal ze gosć cofa na autstradzie i też skręca na miasto i zaczyna nas scigać. Wyprzedzyl nas i po jakims czasie go zgubilem .Spokojno wjechalem do miasta glównim bulwarem jadąc na spotkanie z siostry, bylisme umowiony na obiad. Raptem patrze w lusterko że wariat jedzie za namy, wyprzedza moie auto, staje poprzek drodze i wysiada z samochodu. Od stronie sina wykręca lusterko idzie do mnie- waly pescia po dach i okienko po mojej stronie i przeklina. Nie wiedząc z jakiego psihopata mam doczinenie zachowuja spokój i nie reaguje. Delikatne go omijam i jade na miejsce skąd mam zabrać siostra.Widze że jeszcze ja niema probuje go zgóbić, ale ten caly czas jedzie za mną. Nic my nie pozostaje jade przed policji i dzwonie na 112. Wyszedl deżurny i wtedy zobaczylem że ten idiota jedzie w pażdzierniku, kabrioletem z...4 dzieci w tym niemowlakiem 2 miesięcznim. Facet tak wylumaczyl policjantowy sprawe, że to my sme bili sprawcamy wymuszenie pierszenstwa Smile i inne bzdury. Bilo slowa przeciw slowa. Jak bym mial rejestrator ten goc by dostal minimum z 4 mandaty. Tak sie skonczylo, że po wystawenie drogi zalatwianie tego sporo urzędowo obie stroni zgodnie stwierdzili że to bez sensu i sie rozeszli.

Ta w sedno sprawy-

co polecacie?
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Kamera jaką można zobaczyć w programie Gadżet 4.0 na playerze lub TVN turbo ( 9 odcinek). Jak mi się obecna zepsuje to rozważę kupno, choć cena odstrasza.
Odpowiedz
Są wersje tańsze, ta ma moduł 4g, dzięki któremu rejestruje zdarzenia na parkingu, powiadamia i rejestruje w chmurze (ale nie wiem czy przechowywanie jest dodatkowo płatne).

P.S.
Tryb parkingowy wymaga zasilania z akumulatora specjalnym adapterem a łączność z siecią karty SIM wbudowanej do adaptera.

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  porady medyczne i nie tylko ... jacky6 28 17,717 26-11-2015,11:06:43
Ostatni post: frytowski

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości