Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
Widzę ,że trochę się temat rozwinął ,a ze względu że tym się zajmuję zawodowe postaram się wyjaśnić trochę kwestii .
Na początek sumy ubezpieczenia - na polisie jest podawana dla jednej osoby.
Składka jest zależna od wieku ubezpieczonego ,sumy ubezpieczenia ,zakresu ochrony ,i celu podróży.
Assistance -pomoc w podróży jest praktycznie w każdym ubezpieczeniu ,większość firm sprzedaje pakietowe ubezpieczenia ,zostały pojedyncze TU ,które to rozdzielają zakres jest różny i zależy od OWU firmy .
OC -odpowiedzialność cywilna w trakcie wyjazdu istotny element ale nie w każdej polisie jest ,pokrywa szkody wyrządzone osobom trzecim ,akurat przyszedł mi pomysł z nartami i taki przykład : zjeżdżając ze stoku kogoś potrąciliśmy w efekcie człowiek miał złamaną nogę i połamane narty - to jest pokrywane właśnie z takiego ubezpieczenia.
Kl- to koszty leczenia to co nas najbardziej interesuje a często w zakres tego ubezpieczenia wchodzi traansport ,poszukiwanie itd.
Były też pytania ,co robić jak muszę iść do lekarza , najlepiej zadzwonić do centrum alarmowego (podane na polisie) pokierują do najbliższego szpitala ,lekarza .
W zasadzie wszystkie polisy działające na naszym rynku nie wymagają wykładania przez nas pieniędzy ,są od tego małe wyjątki w zależności o TU , np,. za leki do 100 EU mamy sami zapłacić i po powrocie przedstawić rachunki .

Mam nadzieję ,że rozjaśniłem trochę osobom mniej zaznajomionym w temacie .
Oczywiście jak będą dodatkowe pytania , postaram się w miarę szybko odpowiedzieć .
Odpowiedz
Jakby ktoś chciał korzystać z AXATravel na wyjazdy zimowe - narciarskie lub inne to kod zniżkowy brzmi AXAZIMA
Odpowiedz
dzięki za kod.
Odpowiedz
Dzięki za kod.
Będzie na buteleczkę ouzo w styczniu Smile
Odpowiedz
Hmm jakiś kod by już się zdał :-D
Odpowiedz
Mario a już ci potrzebny na BG?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
No właśnie ze na Dubaj potrzebuje :-D
Odpowiedz
Drogą dedukcji wpisz Wiosna2017 , może przejdzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Aż tak latwo to nie ma Smile
Odpowiedz
drogą dedukcji to wpisałem AXALATO i przeszło dalej, ale czy uznało ten kod, to nie wiem, bo do płatności nie dochodziłem jeszcze
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości