Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy kupić waluty na wakacje?
(24-05-2016,14:23:17)teresa napisał(a): Najlepszy kurs był na Barwinku. Niecała złotówkę

informacja aktualna bo widze najlepszy obecnie 1.02 za leja
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odpowiedz
150€ i 250 lv nabyte drogą kupna od córki, której to pieniądze pozostały z ubiegłorocznego pobytu w Bg.
Odpowiedz
Ja wciąż czekam. Na szczęście minimalne, ale jednak spadki na koniec dnia dzisiejszego.
W w-wie, w "moim" kantorze euro po 4,407zł, a levy po 2,309zł.
W sumie walutę bułgarską zawsze kupuję na wjazd, a to na obiadek, winietki i tzw. rozruch na miejscu.
... aaa, leje po 1,019zł
Odpowiedz
U mnie levy 2,36-idą w górę.Miesiąc temu kupiłam 2,29.
Odpowiedz
KURS NBP=lew (Bułgaria) 1 BGN 2,2529 Kurs średni
Tabela nr 101/A/NBP/2016 z dnia 2016-05-27
syn obecnie pracuje w Bułgarii i zarabia w BGN, a na jesieny będzie wymienial na PLN.
Pogadam z nym czy teraz by nie wymienyl pare patyków.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
cześć z was wie, część może nie ale jadąc z Warny na płd w Starym Orjahowie jest kantor przy głównej ulicy ( po lewej stronie jadąc z Warny ) i euro 1,95 stoi, przynajmniej przez ostatnie 2 lata tak było
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
nie bardzo w temacie, ale lepiej nie korzystać w Starym Orjahowie z bankomatu, bo ja w Turcji nie byłem, a bliźniaczka mojej karty tak. Na szczęście nic nie ubyło, ale wspomnienie pozostało. To tyle off topiku, zamieściłem dla przestrogi, mimo że temat o zakupie walut.
Odpowiedz
Miałeś wiele szczęścia, że Cie nie skroili.
Odpowiedz
jacek z tego przy banku? ja korzystałem z niego i bez sensacji
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
(28-05-2016,10:49:21)peter napisał(a): jacek z tego przy banku? ja korzystałem z niego i bez sensacji
gdzieś na starym forum opisywałem, ale to wybitnie moja głupota, bo bankomat zupełnie na uboczu, okolica nieciekawa, jakieś 100m od głównej trasy, nie pamiętam czy był bank, bo to już 5 lat. Usprawiedliwia mnie może to, że była to potrzeba chwili, dla Malutkiej.
Piotrze, bez sensacji może być dalej, bo nakładki nie są wieczne i przemieszczają się. Ja tylko tak dla przypomnienia przed wakacjami, żeby unikać niepewnych miejsc. Dlatego też korzystam jak jestem wewnątrz Lidla w Rawdzie.

Odnośnie walut, euro na koniec dzisiejszego dnia 4,40zł
leva - 2,308zł
leje - 1,018zł
kierunek dobry, ale powolny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości