Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powódź
#1
Macie informację odnośnie po ulewach stanu dróg, ryzyka powodzi na dojeździe do Bg Barwinek Koszyce, Debreczyn Oradea, Sybin, Ruminceu Valcea, Pitesti, granica na Dunaju Warna?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#2
Jechałem w zeszłym tygodniu przez Oradea i było spoko ale na Vidin.
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
#3
Warna i okolice wszystko Ok. Wczoraj przejechaliśmy trasę Warna - Ahtopol była ulewa, ale niczego nie pozalewalo.
Odpowiedz
#4
Dzięki

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Rozmawiałem że znajomym, potwierdził że to lokalne podtopienia głównie na zach. Dz Rumunia jest wolna od zagrożenia powodziowego?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
Pitesti https://twitter.com/severeweatherEU/status/1136625365080784896?s=19
2016 Bg /2018 Bg /2019 Bg / 2021 Niemcy-Liechtenstein-Austria-Szwajcaria-Francja-Andora-Hiszpania 2022 Bg 2023 Srb-Macedonia-Grecja-Bułgaria 2024 Srb-Czarnogóra
Odpowiedz
#6
Lubelak, to lokalne podtopienia.
Odpowiedz
#7
Jak sięgam pamięcią to przez ostatnie 10 lat o tej porze roku coś wylewa a to w Bułgarii, a to w Rumunii, na Węgrzech, na Słowacji albo chociaż w Serbii. W Grecji to się nawet trzęsienia ziemi zdążają lub tragiczne pożary. Ale można było dotychczas toto ominąć, a przeważnie jak jedziemy za kilka dni to zagrożenie mija [emoji41]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#8
Codziennie gdzieś pada, ale ostatnimi czasy jest to 80 l/m2 w kilka godzin i wtedy jest tak jak ww Pitesti.
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości