Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowicjusz w Sozopolu 15`
#41
KIRO poszukaj Butiku U Mateusza on w sprawie Rakii pomoże, popytaj też w sklepie spożywczym obok punktu info Jaguara ale przed transakcją najpierw skosztuj. proponuję zakupić w sklepie rakija SLIVOVNa jest ok. pozdrawiam moderatora
Odpowiedz
#42
Ludzie, przecież kiro to nie dziecko sądząc po fotografii, dajcie mu trochę inwecji...
Odpowiedz
#43
(08-09-2015,17:44:06)dżek napisał(a): Nie ma pytań więc nie nadaje (jestem złośliwy, wiem)...

(08-09-2015,18:56:24)dżek napisał(a):
(08-09-2015,18:07:23)bzyq_74 napisał(a): Pewnie odciął się od netu i chłonie ostatnie promienie słoneczne Smile

Ja myślę, że to co miał napisać to już napisał....

Po to jest forum, aby pytać i odpowiadać a nie robić sobie złośliwości.
Odpowiedz
#44
Witam wszystkich forumowiczów...(tych złośliwych rownież:-) ) nie pisze, bo szkoda czasu w tak pieknym miejscu na siedzenie przed komputerem, relacje zdam po powrocie...O trase nie bede nikogo zadreczał bo wracam tak jak przyjechalem, no z małą korektą nie przez TT, choć z niej jestem najbardziej zadowolony (dałem rade ja i moje auto). Jutro powrot jeszcze 2 dni zwiedzania i coś tam napisze;-). Wstawiłbym Wam fotke pozdrowieniową, ale nie mam zielonego pojęcia jak :-)
Odpowiedz
#45
Miłego powrotu i fajnych wrażeń z TT.Pozdrawiam
Odpowiedz
#46
(10-09-2015,14:00:19)kiro napisał(a): Wstawiłbym Wam fotke pozdrowieniową, ale nie mam zielonego pojęcia jak :-)

Musisz skorzystać z portali zdjęciowych - osobiście korzystam z http://www.fmix.pl/

Jak wszędzie rejestrusz się/logujesz, wrzucasz fotę i przy focie jest link, który wklejasz na forum.

Udanej końcówki urlopu i szerokiej drogi do domu.  Smile
Marcin
Odpowiedz
#47
Szerokości!
Odpowiedz
#48
No to może się na trasie spotkamy. Szerokości.
Odpowiedz
#49
(02-09-2015,21:57:14)Zazdrość przez kogoś przemawia, jeśli jest stać użytkownika kiro na hotel za 150 Euro to bardzo fajnie, po to są wakacje aby odpoczywać w dogodnych dla SIEBIE warunkach dżek napisał(a):
(02-09-2015,21:06:57)kiro napisał(a):
(02-09-2015,20:14:06)peter napisał(a): kiro - jakie wrażenia z Sozopolu
jest naprawde super, bedzie lepiej jak mi powiesz gdzie sprzedaja damaszną rakije, gdzies byl post z polecanym miejscem ale nie moge znalezc Sad
Słuchaj, kiro. Jak śpisz w Martinezie to nie potrzebna ci domaszna. Skoro cię stać na hotel za 100 - 150 € za dobę to stać cię i na jakieś lepsze trunki niż rakija za 5lv/0,5l. A domaszną możesz załatwić u kelnera.
Odpowiedz
#50
Kol samsung czzytaj ze zrozumieniem.
Nie cytuj tylu odpowiedzi w jednym poście.
Swoją odpowiedź dawaj pod cytatami.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez osiem państw, Adriatyk i Rodopy podróż na plażę w Sozopolu dżek 267 31,683 23-10-2018,19:32:49
Ostatni post: dżek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości