Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obzor / Обзор
Jak pochodzisz po Obzorze to coś znajdziesz jeśli o chodzi o najbardziej home made to o Rakiję pytaj gospodarzy. Na pewno pokażą dobrą miejscówkę, knajpy już opisywaliśmy, owoce są na targu obok świateł i hurtowni alkoholu Smile, cace w budce na Rybarskiej, (warto z wyrzutem zapytać: "limon?") i często wyjmowana jest wtedy spod lady Smile. Zaraz obok miejscowa piekarnia wystawia swe specjały Smile. "Targ rybny" to Biała, aczkolwiek w Obzorze jest malutki rybny kiosk gdzie nawet midi kupisz, a targowisko próżności, tureckości i chińszczyzny to Nessebar. Szczegóły i to aktualne w przyszłym tygodniu może się uda przekazać Smile

Aha a tu taka próbka:
[Obrazek: DSCI1720.jpg]
Tylko nie mów Dżekowi, że to nie Obzor tylko Nessebar bo nas op....przy, że nie ten wątek Wink
Odpowiedz
mierzey - a pamiętasz, gdzieś obok rynku jest\była taka spora hurtownia wszelkiego badziewia - rękodzieła, obrazy i kupę innych ? ja tam 2 lata temu kupiłem naczynie do sacza
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Może ten sklep taki AGD? o to chodzi? miski, półmiski, szczotki, srotki, gary,talerze? Smile
Odpowiedz
ano, dokładnie - na takich metalowych regałach ala magazyn
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
(21-07-2015,14:58:44)peter napisał(a): ano, dokładnie - na takich metalowych regałach ala magazyn
Byłem raz bo moje żonisko dojrzało to coś. W drodze z dzikiej plaży chyba w prawo koło lotto. jeśli o to samo nam chodzi to to cudeńko będzie chyba? Smile Gość mi drzwi na parkingu skasował więc wqrw miałem niezły Smile tutaj
Odpowiedz
tak, to jest to koromysło blaszane
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
(21-07-2015,15:14:18)peter napisał(a): tak, to jest to koromysło blaszane

Natomiast w tym cudeńku budownictwa postmodernistycznego dostępna jest w miarę często mirinda mandarynkowa. Nie jest tak smaczna jak Zagorka Wink , ale żona mówiła, że pycha. Nie wszędzie i nie zawsze była w Obzorze oprócz tegoż właśnie cudeńka.
Odpowiedz
odwracając się , po drugiej stronie ulicy kantor

mierzey - zaczynamy robić darmowy online przewodnik po Obzorze hehe
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
spoko Smile jak będę miał dostęp to w przyszłym tygodniu świeżynki wrzucę Wink
Odpowiedz
o tak, konieczne w hurtowni alkoholi, a na plaży Pink Bar, o ile jeszcze jest
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obzor - plaża Irakli grzecz8 0 1,442 09-07-2019,16:56:26
Ostatni post: grzecz8

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości