Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obzor / Обзор
Aldo działa.Przynajmniej rok temu działał w tym czasie.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
(24-05-2019,12:50:30)verdorn napisał(a): I jeszcze jedna sprawa...
Wypożyczaliście może autko w Obzorze?
Jakieś rady, przestrogi?
Nie wiem czy działa jakaś wypożyczalnia w Obzor, ale w Warnie na pewno i może być tak że podstawia Ci autko do hotelu Tongue
Odpowiedz
Pozdrowienia dla wszystkich ze słonecznego Obzoru.
Siedzimy tu od 14.06.
Pierwszy raz przyjechaliśmy tu w czerwcu i jesteśmy miło zaskoczeni. Pod względem turystycznego tłoku miasto przypomina nam naszą pierwszą wizytę w 2003 roku. Po prostu mało ludzi. Część sklepów i knajpek jeszcze nie otwarta. Barba na szczęście czynna. Smile
Na plaży niewiele ludzisków, szczególnie jeśli przejdzie się dalej od centralnej części. Po prostu super.
Niestety ceny poszły w górę w stosunku do ubiegłego roku. Wydaje się, że na niektórych produktach nawet kilkanaście procent.
Na szczęście pogoda rekompensuje wszystko. Smile
Obzor doczekał się nowej fontanny w centrum. Cudo to to nie jest, ale sadzawka jest na miarę miasteczka. Smile
Zmieniono również małą scenę przy fontannie.
Miasteczko jest jeszcze stosunkowo ciche, nie słychać wszędobylskiej muzy z kanjp. Czasami aż miło posłuchać mew i odległego szumu morza.
I to by było na tyle.
Odpowiedz
Witaj może fajne fotki zamieścisz na forum[emoji4]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Szczególnie fajnych nie mam... mamy już tyle fotek z Obzoru z poprzednich pobytów, że niewiele pstrykamy. Smile
Coś się jednak znajdzie...

Wspomniana nowa fonatnna:
   

W jaskiniowcach też jeszcze spokojnie o poranku:
   

Stara scena po nowemu:
   

Tu w sezonie nigdy nie jest tak pusto jak teraz:
   

No i na koniec kawałek plaży za cypelkiem:
   
Odpowiedz
Dzieki za fotki. Zdjecie nr 5 - bajera, takie lubie najbardziej Smile .Pierwszy raz bylismy w Obzorze w 2002r, ostatnio wypoczywalismy 2 lata pod rzad w 2016 i 2017. Napewno jeszcze wrocimy moze w 2020r.
Odpowiedz
Już się nie mogę doczekać.... jeszcze parę dni Smile, kto w Barbie jest kelnerem? Blondyna pewnie, (bo Ona zawsze), i może Kristo ten młody chłopak? Uczyłem go rok temu j. polskiego bo dopiero zaczynał, ale w obsłudze 3 piętra nad blondyną. Zawsze na wejściu go pytałem gdzie obsługuje Smile
Odpowiedz
Smile 
verdorn podaj aktualne ceny z Barby, chce porównać z tamtym rokiem. Nam zostało jeszcze 20 dni i welcome in Obzor.   Smile
Odpowiedz
My w Barbie byliśmy dopiero dwa razy i widzieliśmy tylko blondynę. Smile
Jak będziemy kolejny raz to może zrobię fotki z menu.
Odpowiedz
Teokli się odrodził? Wie ktoś może?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obzor - plaża Irakli grzecz8 0 1,442 09-07-2019,16:56:26
Ostatni post: grzecz8

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości