Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słoneczny Brzeg apartament w Tarsis
#11
Anula, spokojnie, ja tylko napisałem, że tak wygląda i tyle. Coś czasami się napisze i nie wyjdzie tak jak się chciało (z jednej i z drugiej strony) Confused
Tylko sam ciekaw jestem Twego wyboru, bo tak trochę głębiej będziesz. Zresztą ja pierwszym razem, może nie tak daleko, ale ze 200m od wydm byłem w Esperanto. Ale wtedy patrzyliśmy pod kątem 1.5 letniej Malutkiej, tak żeby w pobliżu większych sklepów i atrakcji dla dziecka (chociaż w tym wieku nie było o to trudno). Miło też to wspominam, a spacerek z wózkiem w pobliżu knajpki London Steak, też nie był taki zły Cool
Tak więc jeżeli coś nie trak z mej strony to sorrki Undecided (każdy ma chyba gorsze dni, a że kasować swych błędów nie wypada, to naprawiam).
Jak wspomniałem też wcześniej baw się, odpoczywaj i jak możesz, to dzielmy się i bierzmy z tego wszyscy Big Grin
Odpowiedz
#12
Wolffer spoko, ja nie z tych obrażalskich Big Grin Nasza młodzież to już pełnoletnia,to mam już z głowy dopasowywanie atrakcji do nich. Szukałam czegoś w innym miejscu ,ale jak zaczęli w marcu przeliczać euro po 4,53 i jeszcze zastrzegali ,że może skoczyć w górę,to mi się odechciało szukać czegoś przy samym morzu i w ścisłym centrum. Zadzwoniłam do Pani Kasi i po starej znajomości ( z ubiegłego roku ) policzyła nam euro po 4zł Smile ,więc rewelacja(szczególnie jak teraz euro skacze) .Młodzież była jak najbardziej za. Tak więc dla kondycji będziemy sobie dreptać wieczorkiem na żarełko i popitkę do centrum i łazić ile wlezie ,a potem grzecznie lulu Smile .   Wszystkiego dobrego Smile
Odpowiedz
#13
(10-05-2016,17:59:43)Anula napisał(a): Tak więc dla kondycji będziemy sobie dreptać wieczorkiem na żarełko i popitkę do centrum i łazić ile wlezie ,a potem grzecznie lulu Smile .   Wszystkiego dobrego Smile

Nie musicie dreptać , na miejscu jest super kuchnia. Pieką całe prosiaki i barany na ruszcie co drugi dzień. W restauracji w kompleksie jest o wiele smaczniej i taniej niz w wiekszości miejsc w Słonecznym Brzegu.
Myszke  że docenicie to Smile
Odpowiedz
#14
Korzystaliśmy z tej restauracji ze dwa razy,ale zawsze wybór padł na rybkę. Natomiast prosiak ani baran nie rzucił mi się ani w oczy ani nie przyciągną zapachem.Trzeba będzie to koniecznie nadrobić. Dziękuję Orlinezze Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Słoneczny Brzeg - Amadeus Lux grzechodg 1 3,443 20-05-2015,19:08:39
Ostatni post: myszabe
  Słoneczny Brzeg - Grand Kamelia jacek78 0 3,349 18-05-2015,19:17:34
Ostatni post: jacek78

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości