Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z którą pop-folk wokalistką dali byście się zamknąć sam na sam w apartamencie. +18.
#1
Witajcie! Właściwie ten wątek popełniłem po przeczytaniu odzewu od mojego Kumpla forumowego Sproketa/gdzie CD z autografami???/ co do warunków Ivany! No wiadomo mowa była o warunkach głosowych! Ale jak Ja się przyglądam "pop-folk pevicom" to najpierw oceniam Ich chyba RaczeJ za "kształtną Ich mięsność" W/w, niźli za dokonania artystyczne!/Sorry za rzeźnicki termin/   

Kiedyś miałem okazje zatańczyć w parze z Sofii Marinową na Jej koncercie z Boni/Na starym forum historię opisywałem/ Ale miałem straszną ochotę zatańczyć z Boni też! Boni całkiem zgrabna długonoga klaczka była!  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Sofii na mój bajer łamanym bułgarskim dała się nabrać- że no przyjechałem specjalnie z Polski na Ich koncert!/Wszyscy i tak mi zazdrościli!/  Tongue  Smile  Koncert odbywał się wtedy w STZ w Bingo Sala. Ale z Boni już tak nie poszło  Sad  Sad  Sad ..... Mimo wszystko ja mam do Boni sentyment za piosenkę "Li poludiqvam" Ли полудиявам" No i za Jej powab cielesny też.  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

Dał bym się w tamtym czasie zamknąć z Boni.  Tongue  Shy  Dodgy  Heart

Może jakąś sondę tutaj uskutecznić można było by,co do walorów wszelakich W/w?! Golemi Pozdravi na Vsi4ki!!! Big Grin  Big Grin  Big Grin
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
#2
ale nieładnie tak dyskryminować panie Cool może by się któraś chciała zamknąć w apartamencie z jakimś pop-folk wokalistą, hę? Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości