Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plaże dla nudystów
#61
do samsunga i jooko
======================
Ludzie, opamiętajcie sie!!!
Jak można bronić czyją prywatnośc osobie której golą dupa sie pokazuje na miejsce publicznie???
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#62
bo do tego jest to miejsce przeznaczone do plażowania nago, tak samo jak by ktoś w szatni robił zdjęcia i miał pretensje czemu nie może - przecież sami się rozebrali... ( niemoralniWink w plażowaniu nago nie ma nic złego robi to w miejscu wyznaczonym i nie krzywdzi nikogo a nie na ulicy - co swoją drogą jest zabronione. Niesmaczna jest chora fascynacja tym i robienie zdjęć ukradkiem a później publikowanie tego. Z mojej strony chodzi tylko o naruszenie prywatności tych osób i pokazanie ich twarzy ( wcześniejsza publikacja - przed nadaniem czarnego kwadratu Smile ). Fajnie że jednak, że ktoś to widzi aczkolwiek zadziwiłeś mnie oburzeniem, że ktoś się opala nago - to jest w tym wszystkim moim zdaniem najnormalniejsze. Smile
Odpowiedz
#63
Dobra, koniec off topu. Tutaj rozmawiamy o plazach nudystow w BG, reszte zapraszam na fora o innej tematyce. Posty offtopowe po 48h zostana usuniete.
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odpowiedz
#64
Mnie to żona od razu zabiera z takiej plaży... mówi, że to dla mojego dobra, żebym skrzywienia nie dostał [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#65
(16-06-2017,18:21:56)jooko napisał(a): bo do tego jest to miejsce przeznaczone do plażowania nago...
Nie to nie jest miejsce do plażowania tylko nago (nie ma żadnych informacji na ten temat ponieważ plaża jest dzika), owszem są ludzie którzy to robią, ale w zdecydowanej większości plażowicze są ubrani. Na tej plaży panuje dowolność stroju i ci tekstylni są poprzedzielani opalającymi się nago. Może i na to paragraf się znajdzie, ale jak naocznie zauważyłem nikomu to nie przeszkadzało  Big Grin
Odpowiedz
#66
to czemu napisałeś o niej w wątku plaże dla nudystów? i wymieniłeś ją po pytaniu na temat jakie są plaże dla nudystów?
Odpowiedz
#67
Bo na tej plaży można opalać się nago Smile
Odpowiedz
#68
(16-06-2017,08:17:26)dżek napisał(a): Tak bate.
I rada na przyszłość - dla Tych których razi zdjęcie pewnych intymnych części ciała ludzkiego, niech omijają ten wątek w przyszłości. Bo spodziewam się letniego wysypu kolejnych fotek.

(16-06-2017,14:13:21)jooko napisał(a): zadziwia mnie, że naprawdę ludzie nie widzą w tym nic złego.... smutne a myślałam że ludzie dorośli umieją zrozumieć już takie sprawy jak konsekwencje publikacji pewnych treści w internecie... a co do tego że jest to wątek o plaży dla nudystów.... to chyba nie ma on nic wspólnego z publikacją zdjęć par uchwyconych w negliżu - jak ktoś ma ochotę to niech poogląda strony do tego przeznaczone. Naiwnie myślałam że to  forum turystyczne...Smile i nie komentujcie że należy wyluzować bo wakacje... tu chodzi o pewną świadomość społeczną, która powinna być po za dyskusją.

To w takim razie należy również omijać wątek "Najpiękniejsze plaże " gdzie w poście 20 igi123 zamieścił podobne zdjęcie. Może , tak na przyszłość, jak ktoś chce to niech wkleja swoje fotki (w rozumieniu ze sobą w roli głównej ).
Odpowiedz
#69
ew-cia :Świetny pomysł .
Odpowiedz
#70
na plaży lipite
[Obrazek: 8599291_P7260377.JPG]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najpiękniejsze plaże w Bułgarii peter 113 127,527 12-06-2023,15:01:12
Ostatni post: ew-cia
  Gdzie na plażę z psem ? Marek i Buddy 22 23,140 31-07-2017,13:00:32
Ostatni post: andykan

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości