Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aquaparki w Bułgarii
#21
Action w Rawdzie. Kursują do niego darmowe busy.
Odpowiedz
#22
(22-08-2022,21:34:26)Rysiekkk napisał(a): Action jest w Rawdzie?
a nie w Słonecznym Brzegu?

no wiadomo priorytet żeby dzieciaki skorzystały na maxa

EEh... oczywiście, że tak. Pomyliłem nazwę (nie wiem jakim cudem Smile ). Chodziło mi oczywiście o Aquapark Nessebar w Rawdzie.

I z ciekawości sprawdziłem zdjęcia na street map i faktycznie, obiekt w 2020 został rozbudowany o mega strefę dla dzieci (sam aquapark powiększył się prawie 2x); powierzchniowo też jest ponad 2x większy od Action w Słonecznym Brzegu.
Odpowiedz
#23
Aquapark w Słonecznym Brzegu - polecam dla miłośników - stosunkowo drogie wejście, pełno betonu i na wejściu trzepanko toreb w poszukiwaniu prowiantu, napojów Wink
Odpowiedz
#24
Aquapark Nessebar w Rawdzie - tam też trzepią torby?
Czy nie ma problemu z wnoszeniem własnego prowiantu?
Odpowiedz
#25
Kilka lat temu sprawdzali i trzeba było pozostawić wszystkie butelki, przekąski itp. W tym roku w Ravadinovo podobnie. Niestety płatność tylko gotówką.
Odpowiedz
#26
Mam drobne pytanko na temat bułgarskich aquaparków. Co jeśli bierze się ze sobą dmuchanego flaminga (taki materac do pływania). Jego wielkość to jakieś 173 na 170 centymetrów. Wpuszczą z nim, czy może robią z tego względu jakieś kłopoty? Zastanawiam się nad Aquaparkiem Nessebar w Rawdzie, skoro jest taki duży, choć zależnie od tego jak jest przyjazny dla odwiedzających to w razie czego pojadę gdzie indziej Wink Z góry dziękuję za pomoc, jestem pewna, że dzieciaki się ucieszą mogąc pojechać w takie miejsce.
Odpowiedz
#27
Aquapark Ravadinovo kolo Sozopolu - ile razy bylismy (z rańca), jest pełen luz na zdjezdzalnie, nie ma kolejek. Ale jest niewielki, troche juz sie znudzil. Moze tym razem sprobujemy Rawde, gdzie bylismy 10 lat temu.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najpiękniejsze plaże w Bułgarii peter 113 127,527 12-06-2023,15:01:12
Ostatni post: ew-cia
Smile Freediving w Bułgarii. astorian 2 5,744 12-07-2017,15:10:01
Ostatni post: TomekT

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości