Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
Anula - 1 osoby
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
A nie tak że ustawiasz ilość osób i cena jest za wszystkich?
Wydaje mi się że wybierasz liczbę osób do 18 lat, powyżej 18 i masz cenę za wszystkie osoby
Odpowiedz
Jeżeli ktoś używa karty kredytowej to proponuje sprawdzić co wchodzi w zakres ubezpieczenia na samej karcie, zdarza się, że jest też assistance w podróży i ew. koszty leczenia za granicą.
Odpowiedz
(13-07-2016,12:04:09)jozefTarnów napisał(a): A nie tak że ustawiasz ilość osób i cena jest za wszystkich?
Wydaje mi się że wybierasz liczbę osób do 18 lat, powyżej  18 i masz cenę za wszystkie osoby

Cenę za ubezpieczenie tak.
Ale pytanie dotyczyło kwot ubezpieczenia. Te są za każdą osobę.
Odpowiedz
jozef chodzi o kwotę ubezpieczenia a cenę
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
(22-05-2015,22:21:04)sproket napisał(a):
(22-05-2015,22:05:33)peter1974 napisał(a): EKUZ to tak naprawdę świstek papieru, szkoda słów

zależy gdzie. na czeską karetkę starczył. a oni palcem w bucie nie kiwną, dopóki im nie pokażesz ubezpieczenia albo z góry nie zapłacisz wg taryfikatora, który ze sobą wożą.

To samo na Węgrzech. W zeszłym roku ubezpieczyciel wysłał mnie na leczenie w ramach EKUZ.
Odpowiedz
(13-07-2016,11:50:44)peter napisał(a): Anula - 1 osoby

Dziękuję , biorę :-)
Odpowiedz
W Słonecznym korzystali znajomi 2 tygodnie temu - lekarz przyjechał do dziecka po 25 minutach, nawet do apteki kolegę podwiózł
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
(13-07-2016,11:49:09)Anula napisał(a): Czy te kwoty ubezpieczenia w AXA dotyczą 1 osoby czy  trzeba je podzielić przez ilość osób zgłoszonych do ubezpieczenia,bo nigdzie nie mogę doczytać.

Nic nie trzeba dzielić, suma ubezpieczenia jest taka sama na każdą przez ciebie zgłoszoną osobę.
Odpowiedz
A czy ktoś z Was korzystał z ubezpieczenia w Liberty? Wybieram się niedługo na wakacje i chciałbym się ubezpieczyć. Dużo znajomych poleca właśnie Liberty, ale wolę zasięgnąć opinii
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości