Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
igi ?

Nie bardzo rozumiem treść pytania

Jeśli chodzi o korzystania z AXA w BG to - od momentu zgłoszenia po ok. 30 minutach mamy kontakt zwrotny od nich kiedy przyjedzie lekarz; jeśli jest potrzeba jakiś badań\prześwietleń to w moim przypadku były wykonywane w prywatnej w klinice w Warnie, także szybko, sprawnie i od razu diagnoza - przyjechał ambulans i odwiózł z powrotem. Za recepty zwracają po powrocie do Polski. Dlatego napisałem OK i zawsze z ich oferty korzystam.

Może na rynku znajdziemy tańsze ubezpieczenie - ja nie mam czasu szukać na piechotę. Jak napisała Beata, kupujemy online - w przeciągu 5 min mamy nr polisy i po sprawie. Firma międzynarodowa i sprawdzona, to też ma znaczenie.
Sprawdziłem, że w przeciągu ostatnich 10 lat wykupiłem u nich 19 razy, korzystałem z tego co pamiętam 2 lub 3.
W tym roku już dwie kupiłem, a będzie chyba kolejne 3, jak nie 4.
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Chodziło mi o to w którym towarzystwie ubezpieczeniowym, musieliście skorzystać z pomocy za granicą i była ona na dobrym poziomie. Dzięki za wyjaśnienia Smile
Odpowiedz
Peter znakomicie powiedziane ....
Ja od kilku lat zawsze AXA na wszystkie wyjazdy. Tym bardziej ucieszyłam się jak wprowadzili ubezpieczenie od rezygnacji z lotu. Jeszcze trzy uwagi praktyczne:
- korzystajcie ze strony axa Travel a nie axa direct ... niby to samo a jednak drożej,
- składka uzależniona od kursu EUR więc warto śledzić kursy (np warto teraz ubezpieczyć się na wakacje),
- taniej zawsze wychodzi opcja rodzinna niż indywidualnie.

Dzięki Peter za kod i życzę wszystkim aby nigdy nie trzeba było korzystać z ubezpieczenia Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Axa ok ale nie znaczy, że inne są be. Każdy ubezpiecza gdzie chce. Tzn. nikt z nas nie jest agentem axy. Smile
Odpowiedz
(07-04-2017,19:25:57)myszabe napisał(a): Dzięki Peter za kod i

Kod AXA Wiosna nie działa niestety Sad
Odpowiedz
Sprawdź 50222.
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10; 14
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21; 24?
MNE 23
Odpowiedz
Kupiłem dziś i kod działał - AXAWIOSNA - wszystko pisane z dużej litery - bez odstępu pomiędzy wyrazami.
Odpowiedz
Marek może źle wpisałeś , spróbuj jak Stasiek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Obydwa działają, jednak z AXAWIOSNA lepsza cena.
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10; 14
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21; 24?
MNE 23
Odpowiedz
Kupiłem z kodem 50222 Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości