Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
najgorsze jest to, że wystarczy choroba przewlekła, która akurat teraz nie ma wpływu na wyjazd, a ceny znacznie rosną, w axa też
Odpowiedz
Smile 
Mój kolega (lekarz), ma takie powiedzenie: "Nie ma zdrowych ludzi, są tylko nie zdiagnozowani". Coś w tym jest. Choroba przewlekła to ta, która trwa dłużej niz pobyt na wakacjach.
Odpowiedz
Macie już jakieś kody na 2018 rok w AXA ???


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odpowiedz
Powinien jeszcze działać WYPRAWAZAXA
Odpowiedz
Zawsze do kazdego kraju ubezpieczamy sue na wyjazd dodatkowo

Zawszedo kazdego kraju ubezpieczamy sie dodatkowo przed podroza
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
(25-03-2018,23:05:57)myszabe napisał(a): Powinien jeszcze działać WYPRAWAZAXA


Dzięki, ale nie działa [emoji20]. Czekam dalej, mam jeszcze „chwile” do wyjazdu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odpowiedz
wczoraj jeszcze działał, a dzisiaj faktycznie padł
Odpowiedz
WYPRAWAZAXA działa w AXA Travel. Nie mylić z AXA Multitravel. A właśnie które polecacie bo Multitrvel wychodzi dużo drożej i nie wiem czy jest sens. Jak czytam OWU to poza wyższymi kwotami Multitravel ma jeszcze ubezpieczony sprzęt elektroniczny a Travel nie ma, a to jest dosyć ważne bo jednak łatwo na wakacjach stracić telefon, aparat, czy jakiegoś laptopa.
PS Kod dla Multitravel to 50222
Odpowiedz
Skoro nie ma jeszcze zniżek na travel to na forum chorwackim polecają TAKĄ stronkę AXA, już z 30% zniżką.
Jak porównałem na moim przykładzie do travela (na szybko, tylko cenę i kwotę kosztów leczenia) wychodzi podobnie jak travel, tyle że są wyższe limity. np. najtańszy "urlopowicz" ma 200 000zł czyli jakieś 45 000 euro, w travel za podobną kwotę można kupić 30k euro, a podobne bo 50k euro jest za prawie 2x wyższą cenę (oczywiście w travel bez zniżki a tam ze zniżką).
Odpowiedz
Dobra robota ventosa Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości