Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
#31
Zawsze ubezpieczenie kupuję, skorzystałem raz. W 2007 roku, tuż przed powrotem do domu syn wylądował po zatruciu w szpitalu pod Warną. Postawili go na nogi, że mogliśmy bez problemu wracać. Podobno rachunek wystawili na około 800E. Warta wszystko pokryła bezgotówkowo.
Odpowiedz
#32
(28-05-2015,23:58:39)myszabe napisał(a): Może za krótko... albo kod jest jednorazowy? Jutro sprawdzę bo muszę jeszcze dokupić jedną polisę.... Tez na 3 dni. Czeka mnie jeszcze weekend w Atenach w lipcu.

Słyszę ciągle w TV apele by w Grecji nie liczyc tylko na bankomaty a zabrać gotówkę bo w bankomatach może im braknąć pieniedzy.
Odpowiedz
#33
Dzięki za radę Marek i Buddy - w Grecji napewno nie będe posługiwała sie kartą - po tym co kiedyś wyczytałam na forum... skiming, itp...
Jeśli chodzi o kod BEACTIVE - mi nawet przy trzech dniach zadziałał - dzięki czemu kwota w opcji Xtra Large za dwoje 23 zł. Super!
Odpowiedz
#34
Szczerze polecam ubezpieczenie w Allianz. Skorzystaliśmy z niego w pierwszym dniu, pierwszego wyjazdu do Bułgarii. Mój 4-letni syn włożył sobie do nosa kawałek gąbki z fotelika samochodowego. Zrobił to na tyle głęboko, że był poza zasięgiem wzroku. Allianz przysłał karetkę która zawiozła nas do prywatnej przychodni, tam czekał lekarz, który już wiedział jaki mamy problem. Zaprowadził nas do gabinetu laryngologicznego i problem usunął. Proponowano nam odwóz karetką ale mieliśmy swój samochód.
Co ciekawe. Operator Allianz zaproponował, że oddzwoni na nasz numer bo będzie taniej. Powiedział również, że w przypadku w którym, zażądano by od nas pieniędzy należy zapłacić, a oni wszystko zwrócą. Ostatecznie wszystko było bezgotówkowo.
Działo się to wszystko późnym wieczorem. Rano zadzwoniono do nas z pytaniem czy wszystko ok i czy mamy jakieś recepty bo one również będą opłacone z polisy...
Koszt za 4 osoby to około 200zł.

Po jakimś czasie okazało się, że niepotrzebnie wykupiłem polisę. Ubezpieczenie z mojej karty kredytowej ma dokładnie taki sam pakiet właśnie w Alliansie, więc sprawdźcie czy też tak nie macie.

PS. Witam na nowym forum.
Odpowiedz
#35
czy ta karta to MasterCard World?
Odpowiedz
#36
Korba 112 z jakiego banku masz tą kartę.
Odpowiedz
#37
(31-05-2015,13:13:59)Bulgaricus napisał(a): Korba 112 z jakiego banku masz tą kartę.

http://www.pekao.com.pl/premium/codzienne_finanse/karty_kredytowe/karty_zlote/MasterCard_Gold#tab3
Odpowiedz
#38
Dzięki. Warto się tym zainteresować.
Odpowiedz
#39
Witam,planuję wykupić ubezpieczenie w Allianz,koszt za 2 osoby dorosłe i 2 dzieci 150 zł na 10 dni.Czy ktoś poza Korba 112 (jest bardzo zadowolona)korzystał z tej oferty.Może macie jakiegoś sprawdzonego ubepieczyciela??Czekam na info
Odpowiedz
#40
anes17 ja od lat kupuję w AXA, sprawdź sobie warunki online to zajmie ci z 10 minut, ja zawsze wybieram najdroższy wariant, chcę mieć święty spokój
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości