Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
#81
(14-07-2015,07:45:48)bazarel napisał(a): peter - sam mam dwójkę dzieciaków i odkąd dowiedziałem się, że Leon Eisenberg (twórca ADHD) na kilka miesięcy przed śmiercią przyznał, że to całe ADHD wymyślił (pewnie chodziło o leki), sam nie mam racjonalnego wytłumaczenia dziwnych zachowań swoich dzieci - zwłaszcza w podróżySmile Stąd pomysł, że jednak startuję na noc.

Odskakując nieco od tematu muszę tu stwierdzić, że dawniej ADHD (choć nikt nie wiedział, że to ADHD) było niemal w 100% wyleczalne. Bez żadnej chemii i w dość krótkim czasie. Big Grin

(14-07-2015,07:45:48)bazarel napisał(a): ...
Wracając do tematu.
Bulgaricus - dzięki, że pofatygowałeś się dzwoniąc do AXA. Twoja odpowiedz w zasadzie wyczerpuje kwestię ubezpieczenia, w tym przypadku AXA.
...

W sumie dosyć przydatna informacja. Ja zawsze miałem ubezpieczenie z Warty i pamiętam, że agent zwracał mi uwagę, iż ubezpieczenie działa również w Polsce. Ale czasy się zmieniają, a wiadomo nie od dziś, że każda firma ubezpieczeniowa z dziką ochotą jest chętna na ograniczanie jakichkolwiek wypłat, więc odcinek polski zawsze można ograniczyć. W sumie mnie to tak bardzo nie dotyczy, bo mam do granicy rzut beretem, ale jak ktoś wcześniej zauważył problem mają osoby, które do granicy mają spory kawałek.
Odpowiedz
#82
Ale na szczęście w Polsce mamy NFZ! Smile
Odpowiedz
#83
(14-07-2015,09:26:06)dżek napisał(a): Ale na szczęście w Polsce mamy NFZ! Smile

.. jako najkrótsza droga do prosektorium  Cool
Marcin
Odpowiedz
#84
(14-07-2015,07:45:48)bazarel napisał(a): peter - sam mam dwójkę dzieciaków i odkąd dowiedziałem się, że Leon Eisenberg (twórca ADHD) na kilka miesięcy przed śmiercią przyznał, że to całe ADHD wymyślił (pewnie chodziło o leki), sam nie mam racjonalnego wytłumaczenia dziwnych zachowań swoich dzieci - zwłaszcza w podróżySmile Stąd pomysł, że jednak startuję na noc.

Wracając do tematu.
Bulgaricus - dzięki, że pofatygowałeś się dzwoniąc do AXA. Twoja odpowiedz w zasadzie wyczerpuje kwestię ubezpieczenia, w tym przypadku AXA.

I nie wkurzajcie się na takie osobniki jak ja, którzy w danym momencie, z braku czasu a nie lenistwa, po prostu info z forum traktują jako nadrzędne i jedyne.
Nie do końca planowałem w tym roku wyjazd do Bułgarii. Bałem się tak dalekiej podróży z dzieciakami, ale na szczęście zgadałem się z innymi rodzicami, którzy tez się bali i tak poszłoSmile
A tych przygotowań okazało się, że trochę jest..

Bułgarię znam z czasów kawalerki. Mieliśmy po 1000zł, jeden plecak i stare auto. Teraz to trochę bardziej skomplikowaneSmile

Nikt się nie wkurza - ja miałem czas i darmowe minuty więc zadzwoniłem i napisałem na forum. A z małymi dziećmi nie ma się co bać, ja z córką 7 miesięczną jechałem do Chorwacji i Włoch a w tym roku na objazd Rumunii i Bułgarii się szykujemy.  Rok temu daliśmy radę to i teraz się uda. A nasza córka ta to dopiero ma ADHD i ACDC i nie wiem co jeszcze Smile w mamę się wdała czy co. Smile

(14-07-2015,09:57:43)bzyq_74 napisał(a):
(14-07-2015,09:26:06)dżek napisał(a): Ale na szczęście w Polsce mamy NFZ! Smile

.. jako najkrótsza droga do prosektorium  Cool

Nie wiem ale mam wrażenie że i Dżek i Bzyq macie rację. Smile
Odpowiedz
#85
kod promocyjny podany przez myszabe ( BEACTIVE) działa w przypadku kupowania w AXA Travel - nominalnie 167 zł, po rabacie 132 zł ( Travel Large Family dla 4 osób )
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#86
Ano działa!
Odpowiedz
#87
Super polisa już wykupiona w AXA po zniżce 119 zł dla 4 osób!
Odpowiedz
#88
Witam wszystkich, proszę mi powiedzieć czy to ubezpieczenie w AXA było już testowane (korzystne) przez forumowiczów czy nie ma z nim problemu? Czy usługi medyczne przechodzą bezgotówkowo?
Odpowiedz
#89
kiro - ja nie mam zastrzeżeń,

wszystko masz na stronie ubezpieczyciela

bezgotówkowo - pod warunkiem zgłoszenia w ciągu 24 godzin od zdarzenia
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#90
Ja właśnie czwarty raz wkupiłem AXATravel. 2 lata temu korzystaliśmy z pomocy ambulatoryjnej. Wszystko odbyło się całkowicie bezgotówkowo, szybko i sprawnie. W ramach usługi mieliśmy transport do prywatnej kliniki, badania ambulatoryjne (krwi) i leki otrzymane przy wyjściu. Wg. mnie ubezpieczenie za taką cenę po prostu warto mieć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości