Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да пишем на български / Piszemy po bułgarsku
#21
100% натурален българин на 50 г.
и вече 25 г под полско влияние. Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#22
orlinezze: да ме броиш за нула ама един човек който го срещнах на спирката до зала христо ботев в софия каза че изговора ми е от някакво село близо до кюстендил Tongue
mastika/frytowski: gógiel translejt to takie kwiatki w tłumaczeniu pl/bg tworzy, że serio pojęcia nie mam jak ten automat na te teksty od czapy wpada Big Grin
Odpowiedz
#23
(16-12-2015,15:21:26)sproket napisał(a): orlinezze: да ме броиш за нула ама един човек който го срещнах на спирката до зала христо ботев в софия каза че изговора ми е от някакво село близо до кюстендил Tongue
значи шопски, ти си мои човек Smile
Odpowiedz
#24
Sproket да не ти пука и мен в Полша ме мислят за жител на някое село в близост до Бялисток Smile А в родната ми София ме мислят за бургазлия защото живеейки тук вече 7-8 години съм прихванал "миекането" добре че "въйкането" ми е еоще чуждо.
Бате Ники дописан си вече от нашите. Така станахме 4 бг-та на 4 half blood . Броенето на дивите зайци прдължава Smile
Odpowiedz
#25
(16-12-2015,16:34:25)orlinezze napisał(a): Sproket да не ти пука и мен в Полша ме мислят за жител на някое село в близост до Бялисток Smile

сувсием нурмалну - штуту си ут бургас Big Grin

(16-12-2015,16:34:25)orlinezze napisał(a): А в родната ми София ме мислят за бургазлия защото живеейки тук вече 7-8 години съм прихванал "миекането" добре че "въйкането" ми е еоще чуждо.

ааааааа, софиянец си... ама без "миекането" вече няма да си от Бялисток Tongue
Odpowiedz
#26
ХЕЙ КЕБАБЧЕ ХЕЙ КЮФТЕ С ТЯХ СИ МЕЗВАМ НАЙ-ДОБРЕ
Odpowiedz
#27
Не че има значение но се пише "кебапче". Някъде по-горе видях някой беше написал "што" вместо "що"
Иване теб как да те пиша ?
Odpowiedz
#28
(17-12-2015,14:42:45)orlinezze napisał(a): (...) някой беше написал "што" вместо "що" (...)

моя грешка Wink
Odpowiedz
#29
Angel Нека Коледната звезда
да огрява вашия път в живота,
Нека здравето и късмета
бъдат ваши спътници,
а сърцето и умът –
ваши съветници!
И не забравяйте
да оставите едно
отворено прозорче
в сърцата си
за хората, които ви обичат!
Весела Коледа и Щастлива 2016-та година!
Zawsze dostrzegamy w ludziach to, co złe, ale nigdy nie widzimy tego, co jest z nami nie tak.
Odpowiedz
#30
Тиквеникът е готов,содената питка се пече Smile
Светли Коледни празници!
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gra w skojarzenia. Tylko po Bułgarsku! arka 55 35,151 11-05-2018,19:35:54
Ostatni post: arka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości