09.01.2016 12:11:43
(06.01.2016 15:39:17)frytowski napisał(a): Radek..
1. Zima dopiero się zaczęła, więc "nie chwal dnia przed zachodem słońca".
2. Austria, Włochy. Otóż to, w zasięgu 6-10h jazdy samochodem są takie miejsca, gdzie choćby zima była licha jak diabli warunki narciarskie będą doskonałe.
Ja bym z chęcią wyskoczył na narty do Bańsko czy Pamporowo (z ciekawości, sympatii do tego kraju, żeby rakiji się napić.. itd) tylko, że to ździebko kupy się nie trzyma. Jest daleko, a ceny w tych ośrodkach nie są wcale niższe niż w Alpach. Te pewnie wynikają z braku konkurencji, w Alpach dolina koło doliny, każda walczy o klienta, zupełnie inna bajka.
Frytowski nie wiem z jakiego regionu Polski jestes ale do Sofii masz 11-12 godzn jezeli starujesz z Katpowic Opola czy Krakowa.ZSofii do Samokow masz ok 1 h .Ceny o wiele nizsze zarcie tez jak i noclegi jak i wino czy rakia.
Przyjezdzajcie tlumnie do Samokowa
Przy Dobrym Szczesju mozecie spotkac Petyr Popzngelov kim on jest mozna zobaczyc tutaj
https://pl.wikipedia.org/wiki/Petyr_Popange%C5%82ow

