15.07.2016 15:07:41
Witam, jestem nowy na Forum więc chciałbym się oficjalnie przywitać.
W temacie plaży Karadere chciałbym zapytać czy może ktoś dojechał polami i lasami
... do północnej części tej plaży i zna stan drogi. Wiem, że dojechać można zarówno od Białej (jak zostało powyżej opisane) tylko dalej na wprost przez wąwóz, ale także od Goritsy (okolice baru Pri Pancho).
Może osoby będące na miejscu mają wiedzę albo podjęły by wyzwanie sprawdzenia stanu dróg dojazdu do północnej części plaży najbardziej oddalonej od Białej.
W temacie plaży Karadere chciałbym zapytać czy może ktoś dojechał polami i lasami
... do północnej części tej plaży i zna stan drogi. Wiem, że dojechać można zarówno od Białej (jak zostało powyżej opisane) tylko dalej na wprost przez wąwóz, ale także od Goritsy (okolice baru Pri Pancho).Może osoby będące na miejscu mają wiedzę albo podjęły by wyzwanie sprawdzenia stanu dróg dojazdu do północnej części plaży najbardziej oddalonej od Białej.

