Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała / Бяла
chyba cala plaza poszla w pizdu.....przynajmniej my schodzilismy na nia przy apartamentowcach IBG stojacych na polnocnej czesci plazy i dokad az wzrokiem siegnac,czyli do klifu oddzielajacego port plazy nie bylo widac ;/
Odpowiedz
Spokojnie, co morze zabrało to odda. Przestanie wiać, zaraz posprzątają i plaża będzie. To nie pierwszy i nie ostatni raz tak się dzieje.
W 2014 była taka ulewa że ulica od Poczty w stronę Starej Czeszmy zamieniła się w rwącą rzekę. Armegedon istny. A na drugi dzień piękna pogoda.
Odpowiedz
(05-07-2017,06:26:48)daro napisał(a): czy armagedon dotyczy tylko plaży miejskiej czy całej białej np, plaży przy byala cliff apartments
Przecież to są fotki dokładnie pod Cliffem!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
zara idziemy z dzieciakami na plaze na zjezdzalnie to po poludniu dam znac jak sie sprawy maja Wink ciekawe tylko jak wyglada plaza w Obzorze?
Odpowiedz
to mnie interesuje jak plaza w Obzorze?
Odpowiedz
Witam. Po dwóch latach przerwy ponownie powrót do Bułgarii a chyba po 6 lub 7 do Białej. Czy moge od kogoś uzyskać opinię o hotelu Complex Byala Cliff? w sumie to już zarezerwowany ale warto wiedzieć co cię czeka. Mam nadzieje że do sierpnia plaża spowrotem wróci na swoje miejsce Smile
Odpowiedz
Apartamenty Cliff są super, byłem tam rok temu i w tym roku wracam. Wszystko zgodne z opisem, nowe, czyste. Jak masz centralny widok na plażę z tarasu to nie widzę lepszej miejscówki w Białej! Który budynek, A czy B? Jaki masz numer apartamentu?
Odpowiedz
Apartament wygląda interesująco Smile
--
Pozdrawiam serdecznie
Piotr
Odpowiedz
melduje ze plaza w Bialej wyglada prawie normalnie...domki 1-szej pomocy i budki ratownikow wrocily na miejsce, robotnicy jakies tam prace remontowe jeszcze robia, parasole i lezaki (z tym ze w chyba mniejszej ilosci) wrocily na miejsce...gdyby nie sterta polamanych lezakow przy jednym z wyjsc to nie szlo by sie zorientowac co sie wczoraj dzialo Wink
Odpowiedz
A64

A tak dopytam bo sporo czasu mineło i Biała napewno też się zmieniła. Jakie knajpy sa godne polecenia na dobre jedzenie? i jeszcze jedno pytanie. Czy jest jakis transport z Białej do Obzoru (i odwrotnie) żeby swego auta nie ciagac i piwko wypić? Widzę na zdjęciach jeszcze jakiąś mini kolejkę Smile co to za atrakcja?

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości