Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
(04-08-2019,21:47:09)primma napisał(a): Ja zadnego komara nie spotkalam (ale one mnie zazwyczaj unikaja) oprocz tych w lesie w drodze do Maslen Nos.

Primma a co robisz, ze komory Cie unikaja. Pytam bo mnie odwrotnie kochaja Big Grin
Big Grin Big Grin
Odpowiedz
Egon. Jak mnie komar zobaczy to zawraca. Podobno to zależy od proteiny w skórze - moja nie jest dla nich atrakcyjna. Za to rzucają się na mojego partnera.
Odpowiedz
(04-08-2019,21:55:49)primma napisał(a): Egon. Jak mnie komar zobaczy to zawraca. Podobno to zależy od proteiny w skórze - moja nie jest dla nich atrakcyjna. Za to rzucają się na mojego partnera.

Smile

Zaopatrzylam sie w olejki, ale one nie dzialaja Big Grin
Odpowiedz
W Primorsko bylem od czwartku do soboty.
W czwartek tuż po zakwaterowaniu /Vila Roza/ pojechalem na plaży pólnocnej.W szukaniu wolnego mejsca do zaparkowania dojechalem do szerokiej polanie prawie przy wili baj Toszo.Rozlożylem firmowego ręcznika tuż obok ratowników i prawie z godzinki plywalem do pierwsze kropli deższczu.
Ten wieczór milo spędzilem w towarzystwa rodzynie Teresy i Artura.
W piątek dzień zaczelem od śniadanie przepisznych flaczków w lokalu Anita, gdzie czękając na otwarcie lokalu 10:00
porazmawialem z wlascicielky o tegorocznego sezonu.
Na plaży tym razem w centrum pod hotel Perla gdzie moja siostra akurat zarezerwowala my mejsce.Ludzy full, a dla mnie super śmieszne wyglądalo to:
Trzy sąsiadujące posterunki ratowników- czerwona-żólta-zielona flagaSmile
Na obiad sie umawiame w lokalu "Rodopski specialiteti" z bulgaricusów powyżej + rodzynki Darka , mojego kolegi z pracy pierwszy raz w Bułgarii.Po obedzie podwoże kolegi i z dzieciaków zwedzamy Beglik Tasz u zachodzie slonca, a z powrotem robyme wielkie zakupy w Perla.Darek przylecial samolotem na All w tym nowym hotelu w środku plaży MMC Alure.
W sobote rano dostaje wiadomosc od pani, że mój pokoj niestety jest sprzedany i o 10:00 musze opuscić.
Probuje na szybko cos znalezc, ale z drugej stronie pomyslalem, że to w sumie dobrze,bo szybczej pojade do GrecjiSmile
W sobote plaża MMC, bez zmian z roku 2018. Oblężenie tak na oko 25%.Warunki wody, piasku gastronomii idealne!!!
Obiecalem siostrze że pojedzieme do Carevo na spotkanie z koleżanka, sedzime z godzinki na piszno frape nad wodą w okolicy piękne odnowione centrum miasta.
Okolo 16:30 odwiedzame kultowego lokalu PRI DIMO w selo Varvara gdzie za 40 lv zajadame pyszne speciale rybne.
Z powrotem ulewa.Żegnam sie z siostra, która zostaje do poniedzialku i sie kieruje na Kaufland w Burgas-trzeba zrobyć zapatrzenie na 5 dniowego rejsu po wysp greckich Smile
c.d.n. w innym wątku
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Zapowiada się fajna przygoda Bateniki. Pomyślnych wiatrów Smile
Odpowiedz
Stopy wody pod kilem , Bate Niki.
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
Anita to było nasze ulubione miejsce przez wiele lat. Ale w tym sezonie wszystko jakby mniej smaczne niz kiedyś, chyba stawiali na ilość a nie jakość.
Odpowiedz
Witam!!
Rozważam pierwszy raz wybranie się na wycieczkę do Bułgarii.Myślałam o Primorsku.Z racji iz pojechalabym z mezem i ruchliwym siedmiolatkiem nie uśmiecha nam się siedzenie na opłaconym leżaku a raczej wędrówka plażą, odpoczynek na ręczniku a potem znów może wędrówka brzegiem dalej.Jak tak patrzę linia brzegowa jest zajęta parasolami.Są w ogóle tam miejsca gdzie można spokojnie usiąść i nie być ganianym za niewykupienie leżaka i parasola?
Odpowiedz
Primorsko ma bardzo długie i szerokie plaże. Płatne są tylko w części, gdzie są do wynajęcia leżaki i parasole. Dalsza cześć plaż, zazwyczaj za głównymi zejściami jest bezpłatna i spokojnie można sobie plażować. Małolata można zmęczyć spacerem po promenadzie, gdzie do obejrzenia są portrety znanych osób z całego świata, namalowane na głazach - fajna zabawa w odgadywanie, kto jest na portrecie :Smile
Do tego aquapark, pobliski rezerwat Ropotamo, wydmy prowadzące na plażę północną. Jak jeszcze w miejscu zakwaterowania będzie basen to zupełnie nie musisz się martwić jak zmęczyć syna Smile
Odpowiedz
Zgadzam się z edyta, jest gdzie pochodzić. Tydzień temu włączyliśmy Endomondo idąc z Promenady do Willi Żiwkova i z powrotem do naszego hotelu - wyszło ponad 7 km. Musicie zakryć oczy młodemu przechodząc przez plażę golasów ale to tylko kilkadziesiąt metrów Smile

[Obrazek: 67707311-687817408309949-4982015656514813952-n.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,896 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości