Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akrotiria Beach Apart Complex
#1
Czy ktoś z forumowiczów wczasował się w Akrotiria Beach Apart Complex w Neseberze?
Położenie wydaje się być dobre, tuż przy plaży, nie w centrum, ale i nie za daleko od niego.
Najwięcej niewiadomych to kwestia jakości wyposażenia i tzw. obsługi?
Ciekawi mnie też kwestia parkowania (np. ilość miejsc itp.).
link 1 (Booking.com)
link 2 (Hotels-Burgas.com)
Wiadomo - opinie na bukingu są, ale pewniejsze są te od forumowiczów.
Odpowiedz
#2
Jedziesz autem, to bierz. Jakiej obslugi sie spodziewasz od apartamentowcu?
Dadza ci kliucze i tyle ich zobaczyć potemSmile
co jest bardzo dobrze!
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#3
Może "obsługa" to określenie trochę nietrafione. Głównie chodziło mi o rzeczy typu:
- czy to co na zdjęciach, to tak jak jest naprawdę (a niestety różnie z tym bywa),
- czy jak piszą "Bezpłatny parking prywatny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja)", to nie ma się czym przejmować, czy może oznacza to dwa miejsca, o które trzeba toczyć krwawy bój,
- czy klima działa, czy tylko jest
i takie tam tym podobne drobiazgi Smile

Wybieram się autem.
Odpowiedz
#4
Poczytalem w "bulgarskim" necie- dobre opinie. Z autem to jest bardzo dobra miejscówka.
Z tim parkingem to raczej nie beda problemy bo to jest na uboczu. Problemi są tam gdzie masz hotel do hotelu z wszech stron.
Tu raczej tlok może być w dzien jak przyjada plażowicze, a na noc sobie spoko zaparkujesz.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#5
Dzięki bateniki. Mój % przekonania do tej miejscówki mocno skoczył do góry Smile
Jeśli wyjazd dojdzie do skutku, to większość czasu będzie dzielona między lokalne plaże (mam nadzieje, że da się tam trochę "społecznie dystansować") i błota, raczej w Pomorie, niż w Burgas (bo wydaje mi się, że w Burgas będzie bardziej ludno/tłoczno).
Odpowiedz
#6
W Burgas to polecam zamiast blota- solankaSmile
to tu:
https://www.google.pl/maps/search/%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8,+%D0%91%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%81/@42.5355797,27.4883222,1523m/data=!3m1!1e3
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#7
Teraz w solankach burgaskich zdecydowanie mniej ludzi po wprowadzeniu opłaty, dla mnie symbolicznej ale dla bułgarskich emerytów nie koniecznie.
Po kąpieli 30min okład z błota, brzegiem piechotką w kierunku parku. Potem płukanko i skóra jak u noworodka.
W tym roku dziesięć poranków takiej terapii.
Odpowiedz
#8
Ja bilem ostatnio w ... pażdzierniku Smile Tylko stróżowy poczęstowalisme papierosa Smile
Tylko 3-4 osoby billo sobie nabierali solanki.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości