Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna
#1
W najnowszym rankingu F.I.F.A. Bułgaria z 505 punktami zajmuje 67 miejsce.
Odpowiedz
#2
Mało kto zauważył, ale w Bułgarii właśnie rozgrywane są Mistrzostwa Europy w piłkę nożną w kategorii U17.
Jutro półfinały, o 15:00 Belgia - Francja (mecz w Burgas); o 18:00 Niemcy - Rosja (Stara Zagora).
Odpowiedz
#3
A Polska ??? Smile
Odpowiedz
#4
Nasze gwiazdy wcierają żel we włosy. Tongue
Odpowiedz
#5
a bułgarskie to inaczej? jak 2 lata temu jechałem taryfą na lotnisko to taksiarz prawie całą drogę bardzo soczyście i po żołniersku wypowiadał się o kondycji ichniego futbolu  Big Grin
Odpowiedz
#6
Powiem tak: troszkę się na tym sporcie znam. Gram w zakładach bukmacherskich jakieś 15 lat. Raz w tygodniu Smile. W ligi polskie, bułgarskie, ukraińskie, rumuńskie itd się nie gra. Żeby daleko nie szukać: siedzę u buka podjeżdża autokar wychodzi 15 zawodników. 4 liga. W dresach klubowych, nazwa klubu na plecach, itd. Wchodzą chłopaki i każdy stawia po 100 zł na.... porażkę swojej drużyny. Też postawiłem. Pojechałem do innego buka i postawiłem 500 PLN. Oni byli na drugim, przeciwnik na 14. Największa wygrana w życiu Smile.
Tam jest to samo. Tylko parę razy mocniej. Wyniki ligi bg, tenis tamtejszy (tu jest pole do popisu Smile), to naprawdę obstawianie bez wiedzy o tym rynku to stawianie na misia koalę w lidze Azerbejdżanu Smile
Odpowiedz
#7
Może klub im nie płacił to sami sobie zrobili wypłatę.
Odpowiedz
#8
Awans Bułgarii w najnowszym rankingu FIFA. Drużyna awansowała z 67 na 62 pozycję (537 pkt). Polska na 32 miejscu.
Odpowiedz
#9
jakby ktoś przeoczył, to od jakiegoś czasu CSKA Sofia właściwie kaput. nawet nie za bardzo wiadomo, od której ligi rozgrywki zaczną. zależy od tego, czy ktoś wpompuje kasę w stary podmiot, czy utworzą nowy.
Odpowiedz
#10
Właściwie to chyba wiadomo, spadają do amatorów i liczą, że za dwa lata wrócą do ekstraklasy. Coś pewno jak u nas KSP.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości